Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

RemaDays Warsaw 2019
02/2019

Startują Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. W Ptak Warsaw Expo, prezentujemy swoje możliwości w zakresie druku. Poznaj naszą ofertę print. Oferujemy wydruki wielkoformatowe, reklamowe, a także w pełni ekologiczny druk tapet w technologii lateks. Jesteśmy z Wami w hali E na stoisku B2.

Czytaj więcej

ISE już wkrótce!
01/2019

Przed nami największe na świecie targi z branży Digital Signage i Augmented Reality. Ruszamy do Amsterdamu na Integrated Systems Europe. W dniach 5-8 lutego 2018 będziemy prezentować skalę naszych możliwości w zakresie Digital Signage - wielofunkcyjne kioski multimedialne oraz instalacje wielkoformatowych ekranów LED i LCD. Zapraszamy na stoisko C218 w hali 8.

Czytaj więcej

Reklama LED dla NCK
01/2019

Zobacz nową odsłonę Nowohuckiego Centrum Kultury. Wyjątkowy wygląd i prestiż podświetlanego logotypu Centrum zapewniło CITY. Wykonaliśmy charakterną ekspozycję logo NCK-u. Do jej produkcji wykorzystaliśmy moduły LED, płytę Dibond oraz folię translucentną.

Czytaj więcej

Kampania zewnętrzna dla Engie
01/2019

W Krakowie i Katowicach na naszych powierzchniach wielkoformatowych prowadzimy kampanię Engie, lidera rozwiązań energetycznych. Projekt zrealizowaliśmy od A do Z: kreacja graficzna, wydruk grafiki na dedykowanym materiale oraz montaż na prestiżowych nośnikach reklamowych. Łącznie zadrukowaliśmy 336 m kw siatki mesh.

Czytaj więcej

Oprawa Sylwestrowa
01/2019

W szampańskim nastroju Nowy Rok przywitaliśmy w grodzie kraka. Na okoliczność, odbywającej się na 3 krakowskich scenach, zabawy sylwestrowej wykonaliśmy oprawę wizualną scen i barierek reklamowych. Do realizacji projektu wykorzystaliśmy m.in. siatkę mesh oraz banner.

Czytaj więcej

Etam na wielkim formacie
01/2019

Odkryj french liberté od ETAM. Nową, zmysłowa linię bielizny znajdziecie w salonach sieci marki. CITY, doskonale ten fakt promuje w Krakowie. Naszą powierzchnię znajdziecie na wprost Galerii Krakowskiej, w sąsiedztwie Dworca Głównego. Międzynarodowy zasięg kampanii gwarantowany.

Czytaj więcej

Projekt Digital Signage dla Big Stara
12/2018

Poznaj nasz multimedialny projekt dla salonu Big Star w Jarocinie. Wykorzystując potencjał Digital Signage zainstalowaliśmy urządzenie wspierające proces zakupowy Klienta. Wystarczy przyłożyć interesującą nas parę spodni, a urządzenie działające w oparciu o system RFID pokazuje szczegółowe informacje o produkcie.

Czytaj więcej

Życzenia Świąteczne od CITY
12/2018

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Pracownikom, Klientom oraz Partnerom najserdeczniejsze życzenia. Niech moc nowego życia napełni Waszą codzienność, a Nowy Rok niech hojnie darzy Was wszelką pomyślnością.

Czytaj więcej

Kino Światowid w nowej odsłonie
12/2018

Katowickie kino studyjne Światowid w zupełnie nowej odsłonie. Na 110 lecie działalności Światowid zaprasza wszystkich sympatyków ambitnej kinematografii do odświeżonego wnętrza. O charakter miejsca zadbało CITY. Wykonaliśmy między innymi podświetlany szyld z nazwą kina, podświetlany kaseton z repertuarem, a także lifting gabloty w hallu kina.

Czytaj więcej

Kampania dla Toyoty
12/2018

Kolejna odsłona naszej współpracy z Toyotą. Ruszyła kampania promująca technologię hybrydową. W trosce o jakość powietrza marka pod hasłem Stop Smog Go Hybrid przekonuje do technologii hybrydowej. Na tę okoliczność dla 53 salonów marki przygotowaliśmy lightboxy podkreślające jej walory.

Czytaj więcej

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.