Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

VII Gala Farmaceuty NEUCA
10/2019

Już za kilka dni startuje VII Gala Farmaceuty NEUCA! Jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie głównej atrakcji Gali w postaci Loterii Promocyjnej. Ta zrealizowana zostanie na naszych 6 kioskach promocyjnych z serii WELCOME.

Czytaj więcej

Kioski multimedialne dla Libero
03/2019

Z powodzeniem zakończyliśmy instalację 14 kiosków multimedialnych w katowickiej galerii Libero. Urządzenia oprócz swojej podstawowej, nawigacyjnej funkcji, sprawdzają się doskonale w przypadku organizacji akcji prosprzedażowych. A to za sprawą czytnika kart RFID.

Czytaj więcej

Kampania Porsche
03/2019

Nie kolekcjonuj marzeń, spełniaj je! Pod takim hasłem Porsche prowadzi kampanię zewnętrzną. Na tę okoliczność udostępniliśmy powierzchnię wielkoformatową. Nośnik o rozmiarze 126 x 15 m doskonale wspiera komunikację marki. Druk wykonany metodą kropli na siatce mesh.

Czytaj więcej

RemaDays Warsaw 2019
02/2019

Startują Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. W Ptak Warsaw Expo, prezentujemy swoje możliwości w zakresie druku. Poznaj naszą ofertę print. Oferujemy wydruki wielkoformatowe, reklamowe, a także w pełni ekologiczny druk tapet w technologii lateks. Jesteśmy z Wami w hali E na stoisku B2.

Czytaj więcej

ISE już wkrótce!
01/2019

Przed nami największe na świecie targi z branży Digital Signage i Augmented Reality. Ruszamy do Amsterdamu na Integrated Systems Europe. W dniach 5-8 lutego 2018 będziemy prezentować skalę naszych możliwości w zakresie Digital Signage - wielofunkcyjne kioski multimedialne oraz instalacje wielkoformatowych ekranów LED i LCD. Zapraszamy na stoisko C218 w hali 8.

Czytaj więcej

Reklama LED dla NCK
01/2019

Zobacz nową odsłonę Nowohuckiego Centrum Kultury. Wyjątkowy wygląd i prestiż podświetlanego logotypu Centrum zapewniło CITY. Wykonaliśmy charakterną ekspozycję logo NCK-u. Do jej produkcji wykorzystaliśmy moduły LED, płytę Dibond oraz folię translucentną.

Czytaj więcej

Kampania zewnętrzna dla Engie
01/2019

W Krakowie i Katowicach na naszych powierzchniach wielkoformatowych prowadzimy kampanię Engie, lidera rozwiązań energetycznych. Projekt zrealizowaliśmy od A do Z: kreacja graficzna, wydruk grafiki na dedykowanym materiale oraz montaż na prestiżowych nośnikach reklamowych. Łącznie zadrukowaliśmy 336 m kw siatki mesh.

Czytaj więcej

Oprawa Sylwestrowa
01/2019

W szampańskim nastroju Nowy Rok przywitaliśmy w grodzie kraka. Na okoliczność, odbywającej się na 3 krakowskich scenach, zabawy sylwestrowej wykonaliśmy oprawę wizualną scen i barierek reklamowych. Do realizacji projektu wykorzystaliśmy m.in. siatkę mesh oraz banner.

Czytaj więcej

Etam na wielkim formacie
01/2019

Odkryj french liberté od ETAM. Nową, zmysłowa linię bielizny znajdziecie w salonach sieci marki. CITY, doskonale ten fakt promuje w Krakowie. Naszą powierzchnię znajdziecie na wprost Galerii Krakowskiej, w sąsiedztwie Dworca Głównego. Międzynarodowy zasięg kampanii gwarantowany.

Czytaj więcej

Projekt Digital Signage dla Big Stara
12/2018

Poznaj nasz multimedialny projekt dla salonu Big Star w Jarocinie. Wykorzystując potencjał Digital Signage zainstalowaliśmy urządzenie wspierające proces zakupowy Klienta. Wystarczy przyłożyć interesującą nas parę spodni, a urządzenie działające w oparciu o system RFID pokazuje szczegółowe informacje o produkcie.

Czytaj więcej

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.