Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Wernisaż Romualda Loeglera
02/2018

Już dziś odbędzie się wernisaż znanego i cenionego krakowskiego architekta Romualda Loeglera. Zostaliśmy głównym sponsorem wystawy przebiegającej pod hasłem „Tworzenie architektury - od wolnej myśli do skonsolidowanej formy". To podjęcie twórczej refleksji autora nad procesem powstawania architektonicznego dzieła, ukazującej wysiłek kreatywny i intelektualny niezbędny do osiągnięcia architektonicznej formy.

Czytaj więcej

Punkt informacji turystycznej Zakolove
02/2018

W samym sercu Zakopanego powstał nowoczesny punkt informacji turystycznej Zakolove. Jako lider branży digital signage wzięliśmy udział w kreowaniu cyfrowego centrum informacji. To pierwsza tego typu realizacja na Podhalu, gdzie oprócz tradycyjnej formy jesteśmy wciągnięci także w multimedialny świat informacji. Fotobudka, multimedialna mapa Tatr i wiele innych atrakcji czeka na Ciebie w budynku Morskiego Oka przy Krupówkach 30.

Czytaj więcej

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2018
02/2018

Trwają Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2018. Zostaliśmy generalnym partnerem miesięcznika „Architektura & Biznes”, jednego z wystawców tegorocznej edycji BUDMY. Przygotowaliśmy projekt stoiska targowego. W kształtowaniu architektonicznej przestrzeni ekspozycji wykorzystaliśmy siłę rozwiązań branży digital signage.

Czytaj więcej

CITY Expo Design
01/2018

Z dumą pragniemy poinformować, że oto poszerzyliśmy działalność o nowy dział CITY Expo Design. Oferujemy projektowanie i zabudowę stoisk targowych i przestrzeni ekspozycyjnych. Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu marketingu, architekci oraz designerzy. W swoich realizacjach wykorzystujemy siłę i potencjał digital signage. Wiedza i doświadczenie pozwalają tworzyć nam kreatywne rozwiązania wspierające sukces naszych klientów.

Czytaj więcej

CITY sponsorem Polskiego Związku Kajakowego
01/2018

Sport to zdrowie! Taką maksymą zaczynamy nowy rok. Duch sportowy ogarnął CITY. Oto zostaliśmy oficjalnym sponsorem Polskiego Związku Kajakowego. Będziemy uważnie śledzić poczynania naszych sportowców. Zachęcamy do śledzenia kalendarza sportowego PZK i kibicowania razem z nami.

Czytaj więcej

Styczniowy numer Shopping Center Poland Magazine
01/2018

Nasza realizacja digital signage została zauważona i doceniona na łamach prestiżowego miesięcznika Shopping Center Poland Magazine. Projekt digitalizacji wnętrza od samego początku stanowił integralny zamysł prac projektowych. Zaprojektowane przez nas kioski multimedialne oraz punkt informacyjny doskonale korespondują z identyfikacją wizualną galerii.

Czytaj więcej

Nowa inwestycja przy ulicy Stradomskiej
01/2018

Trwają prace remontowe związane z przebudową kamienicy przy ul. Stradomskiej w Krakowie. Zadbaliśmy o estetyczne zabezpieczenie placu budowy. Na wykonanej przez nas konstrukcji zamontowaliśmy wielkopowierzchniową siatkę mesh. Ogrodzenie zaś, przyciąga uwagę wysokiej jakości wydrukami na płytach kompozytowych typu dibond o łącznej wartości 192 m kw.

Czytaj więcej

Realizacja w Galerii Tbilisi
12/2017

Jako lider branży digital signage wzięliśmy udział w kreowaniu nowoczesnej przestrzeni Galerii Tbilisi. Uwzględniając założenia, specyfikę i charakter miejsca zaprojektowaliśmy pięć kiosków multimedialnych oraz punkt informacyjny wyposażony w ekrany dotykowe. Warto podkreślić, że pionierska realizacja digital signage od samego początku stanowiła integralne założenie interior designu galerii.

Czytaj więcej

Spotkanie opłatkowe 2017
12/2017

Śladem ubiegłych lat w pierwszych dniach grudnia uczestniczyliśmy w tradycyjnym spotkaniu opłatkowym. W zapierających dech okolicznościach podhalańskiego krajobrazu mogliśmy podsumować mijający rok, to był również doskonały czas na świętowanie jubileuszy naszych pracowników. Swoją gościnnością uraczył nas Hotel Toporów położony w samym sercu Białki Tatrzańskiej. Po uroczystej kolacji wigilijnej rozpoczęliśmy wspólny czas integracji.

Grudniowy numer Shopping Center Poland Magazine
12/2017

Polecamy najnowszy numer Shopping Center Poland Magazine. Na jego łamach opowiadamy o pionierskiej realizacji digital signage zrealizowanej dla Wroclavii, najnowocześniejszej galerii w Polsce. W centralnym miejscu obiektu zamontowaliśmy 2 ekrany LED, które doskonale harmonizują z wnętrzem obiektu.

Czytaj więcej

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.