Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Ruszyły Targi Bożonarodzeniowe
11/2017

Już od piątku krakowski rynek nabrał niepowtarzalnego, świątecznego charakteru. Ruszyły Targi Bożonarodzeniowe. Wydarzenie niezmiennie od lat wzbudza ogromne zainteresowanie Krakowian i turystów. Aromatyczny zapach igliwia, dźwięk kolęd: w tak klimatycznej scenerii przez miesiąc oferujemy emisję spotów reklamowych na ekranie LED w samym sercu Krakowa!

Realizacja digital signage w Galerii Vroclavia
11/2017

Wroclavia, modernistyczny kompleks handlowo-usługowy powstały w samym sercu Dolnego Śląska zaprasza w swoje progi! CITY, jako lider branży digital signage skutecznie zaznaczył się w nowo-powstałej galerii. W przestrzeni Wroclavii zamieściliśmy dedykowane ekrany LED o powierzchni 36 m. kw. i rozdzielczości ponad full HD.

Polish Digital Signage Association Awards 2017
11/2017

15 listopada odbyła się 5. edycja gali PDSA Awards 2017. Wydarzenie nagradza nowatorstwo firm działających w obszarze digital signage. CITY zajęło zaszczytne pierwsze miejsce, aż w 2 kategoriach. Pierwsza z nich za wdrożenie terrminalu multimedialnego dla Komfort Opoczno. Kolejna, za opracowanie terminalu nawigacyjnego dla Galaxy Centrum w Szczecinie.

Czytaj więcej

Factory w wielkim formacie
11/2017

Sezon na modę czas zacząć! Pod takim hasłem Factory zaprasza na zakupy. Zniżki i rabaty to kusząca perspektywa dla każdego kto ceni modę i wygodę. CITY zadbało o dobrą widoczność komunikatu. W wielkim stylu Factory promuje się na budynku starego hotelu Cracovia. Siatka mesh o wymiarach 147,2 x 16,2 m z sukcesem wspiera komunikację rynkową marki.

Wystawa #dziedzictwo w krakowskim Muzeum Narodowym
10/2017

Kulturalną propozycję przygotowało dla nas Muzeum Narodowe w Krakowie. Zachęcamy do obejrzenia trwającej obecnie wystawy „Dziedzictwo”. To wyraz interpretacji naszej tożsamości. Refleksja nad jej rolą i miejscem w społeczeństwie. Zadbaliśmy o dobrą widoczność wydarzenia w przestrzeni Krakowa. W strategicznych lokalizacjach umieściliśmy: standy informacyjne, baner, plakaty, które skutecznie wspierają świadomość wydarzenia.

11. PZU Bieg Trzech Kopców
10/2017

15 października 2017 r. odbył się 11. PZU Bieg Trzech Kopców. Niemal 9 tysięcy osób w pocie czoła stanęło w szranki rywalizacji. Objęliśmy partnerstwo nad wydarzeniem. Przeprowadziliśmy lokalną kampanię outdoorową, a także zadbaliśmy o wygląd miasteczka maratońskiego, w tym najważniejszego punktu biegu- bramy stelażowej. W przestrzeni naszego miasta stanęły cuby, natomiast w wiatach przystankowych- plakaty informujące o szczegółach wydarzenia.

Dźwigacze Kultury 2017
10/2017

W dniach 4-5 października odbyła się konferencja Dźwigacze Kultury. To spotkanie specjalistów z zakresu marketingu, public relations i zarządzania kulturą. W czasie paneli dyskusyjnych i warsztatów omawiano problemy i wyzwania przed którymi stoją instytucje kultury. Objęliśmy partnerstwo nad wydarzeniem. Współpracujemy z wieloma instytucjami kultury, które skutecznie wspieramy w zakresie promocji wydarzeń oraz wdrażania urządzeń multimedialnych.

Czytaj więcej

Shopping Center Forum 2017
10/2017

W dniach 27- 28 września miały miejsce targi Shopping Center Forum 2017. To najważniejsze wydarzenie roku branży retail. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele sieci handlowych działających na polskim i europejskim rynku, jak również dostawcy nowoczesnych technologii i „know how”, których CITY jest przedstawicielem. Podczas wydarzenia dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza oferta digital: terminale multimedialne oraz kartomat.

Czytaj więcej

CITY w Shopping Center Poland Magazine
09/2017

Polecamy Waszej uwadze najnowszy numer Shopping Center Poland Magazine. W nim o rosnącym potencjale digital signage opowiadają Adam Pniok, Dyrektor Handlowy oraz Rafał Satora, Dyrektor Działu Digital Signage. CITY, jako pionier najnowszych technologii w branży komunikacji wizualnej od lat skutecznie wspiera marketing i sprzedaż. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań z zakresu digital signage, m.in. ekrany LED oraz terminale multimedialne.

Sierpniowa edycja Shopping Center Poland Magazine już w sprzedaży
08/2017

Zapraszamy do lektury sierpniowego wydania magazynu Shopping Center Poland, w którym Rafał Satora, Dyrektor Działu Digital Signage opowiada o najnowszym projekcie dla Komfort Łazienki. Innowacyjny kiosk multimedialny, bo o nim mowa, to doskonałe narzędzie wspierające proces zakupowy klienta. Urządzenie pozwala na zaaranżowanie swojego wymarzonego wnętrza.

Czytaj więcej

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.