Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Krakowski Festiwal Filmowy
06/2018

58. edycja Krakowskiego Festiwalu Filmowego już za nami! Święto miłośników kina, które odbywało się na przełomie maja i czerwca wymagało szczególnej oprawy wizualnej. Zrealizowaliśmy funkcjonalny system komunikacji w mieście informujący o szczegółach wydarzenia. Mobilne standy, wysokiej jakości wydruki na płytach PCV w technologii UV skutecznie eksponowały wydarzenie.

Czytaj więcej

Magazyn Design Alive o kiosku FIN
05/2018

Design Alive to prestiżowy magazyn, zabierający nas w inspirującą podróż po świecie architektury, mody, sztuki i stylu życia. W najnowszym numerze magazynu podążamy szlakiem Red Dot Design Award. Nasza realizacja, kiosk multimedialny FIN, to laureat tak pożądanej w świecie designu czerwonej kropki. Projekt jest odpowiedzią na coraz większe wymagania branży Digital Signage.

Czytaj więcej

Aranżacja dla salonów marki Gatta
05/2018

Uczestniczyliśmy w nowej odsłonie sieci salonów Gatta. Dla kilkudziesięciu salonów w całej Polsce przygotowaliśmy dedykowane materiały stanowiące motyw przewodni kolekcji wiosna/lato 2018. Wysokiej jakości wydruki w technologii UV zrealizowane zostały na materiale samba. Zastosowany rodzaj podłoża idealnie sprawdza się w przypadku rozwiązań aranżacyjnych. Samba jest odporna na wszelkiego rodzaju zagniecenia oraz rozciąganie.

Magazyn branżowy pisze o CITY
05/2018

W najnowszym wydaniu magazynu Galerie handlowe przeczytacie o naszej realizacji Digital Signage. Kiosk multimedialny FIN - zdobywca tegorocznej edycji prestiżowej nagrody doceniającej najlepsze praktyki w dziedzinie projektowania Red Dot w kategorii product design powstał z myślą o rozbudowanych obiektach użyteczności publicznej, jak galerie handlowe, czy obiekty biurowe.

Czytaj więcej

Portal RETAILNET pisze o kioskach CITY
04/2018

Rozwiązania Digital Signage stają się oczywistym elementem funkcjonowania galerii handlowych. Kioski multimedialne to nie tylko praktyczne narzędzie komunikacji z klientami, ale również ważny element kreujący wizerunek galerii handlowej. O potencjale kiosków multimedialnych przeczytacie więcej w najnowszym wydaniu Shopping Center Poland Magazine.

Czytaj więcej

CITY partnerem Welcome Mixer 2018
04/2018

Przed nami najważniejsze spotkanie branży retail. Spotkanie uczestników rynku centrów handlowych w Europie Środkowej w ramach Shopping Center Forum Exhibition & Awards 2018. Targi zainauguruje 11 kwietnia Welome Mixer, czyli nieformalne spotkanie uczestników forum. Jako lider rozwiązań Digital Signage zostaliśmy wyłącznym partnerem wydarzenia. To dobry moment na podjęcie pierwszych branżowych rozmów oraz nawiązywanie biznesowych relacji.

Czytaj więcej

Oznakowaliśmy Gemini Park Tychy
03/2018

Za nami oficjalne otwarcie najnowszej inwestycji krakowskiego dewelopera Gemini Holding. Wzięliśmy udział w kreowaniu systemu oznakowania Gemini Park Tychy. Zamontowane kioski multimedialne, a także takie elementy oznakowania, jak: kasetony parkingowe, pylony oraz tablice informacyjne skutecznie pomagają klientom poruszać się po rozbudowanym centrum.

Czytaj więcej

Media o realizacji CITY w Zakolove
03/2018

Na łamach marcowego wydania Shopping Center Poland Magazine pojawiła się obszerna publikacja na temat naszej realizacji Digital Signage dla Centrum informacji turystycznej Zakolove. Wzięliśmy udział w kreowaniu jego cyfrowej odsłony. Zakolove łączy tradycję z nowoczesnością, czyli typowe podhalańskie wnętrza z wysokiej jakości ekranami, kioskami i mappingiem 3D.

Czytaj więcej

CITY partnerem wernisażu Romualda Loeglera
02/2018

15 lutego, w krakowskim Pałacu Sztuki, odbył się wernisaż Romualda Loeglera, jednego z najwybitniejszych polskich architektów i urbanistów. Zostaliśmy głównym partnerem wystawy, która została opatrzona tytułem „Tworzenie architektury - od wolnej myśli do skonsolidowanej formy". To podjęcie twórczej refleksji autora nad procesem powstawania architektonicznego dzieła, ukazującej wysiłek kreatywny i intelektualny niezbędny do osiągnięcia architekton...

Czytaj więcej

Punkt informacji turystycznej Zakolove
02/2018

W samym sercu Zakopanego powstał nowoczesny punkt informacji turystycznej Zakolove. Jako lider branży digital signage wzięliśmy udział w kreowaniu cyfrowego centrum informacji. To pierwsza tego typu realizacja na Podhalu, gdzie oprócz tradycyjnej formy jesteśmy wciągnięci także w multimedialny świat informacji. Fotobudka, multimedialna mapa Tatr i wiele innych atrakcji czeka na Ciebie w budynku Morskiego Oka przy Krupówkach 30.

Czytaj więcej

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.