Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Realizacja Digital Signage dla Big Stara
11/2018

W katowickiej galerii Libero, dla salonu Big Star, wykonaliśmy realizację Digital Signage. Nowoczesne wnętrze podkreśliliśmy ekranem LED. Wzmocniliśmy potencjał komunikacji oferty za pomocą multimedialnego nośnika, który w czasie rzeczywistym emituje treść. Ekran o rozdzielczości 640x640 px to gwarancja wysokiej jakości wyświetlanego obrazu.

Czytaj więcej

Retailnet o Kids Play
11/2018

Wpływowy portal Retailnet, poświęcony branży nieruchomości komercyjnych dostrzegł walory naszego produktu Kids Play. Na łamach portalu możecie przeczytać więcej o potencjale naszego rozwiązania, którego międzynarodowa premiera odbyła się na targach Mapic w Cannes we Francji.

Czytaj więcej

CITY dla Open Eyes Economy Summit 2018
11/2018

Już po raz trzeci w krakowskim Centrum Kongresowym ICE odbywa się kongres Open Eyes Economy Summit 2018. To dwudniowe wydarzenie, podczas którego usłyszmy o najlepszych praktykach gospodarczych opartych na wartościach społecznych. Jako partner wydarzenia udostępniliśmy 4 kioski multimedialne.

Czytaj więcej

Loteria Łowców w Factory
11/2018

Dobiegła końca Wielka Loteria Łowców w Factory. Jako organizator przygotowaliśmy akcję dla 3 centr Factory: Kraków, Annopol i Ursus. Udostępniliśmy 6 kiosków multimedialnych, które wyposażone w dedykowaną aplikację, pozwoliły natychmiast sprawdzić swój los.

Czytaj więcej

Witryna dla 4F
11/2018

Zimowa kolekcja sygnowana nazwiskiem naszego mistrza olimpijskiego Kamila Stocha trafiła do salonów 4F w całej Polsce. Na tę okoliczność przygotowaliśmy materiały, eksponujące witrynę marki. Wysokiej jakości wydruki na takich materiałach, jak m.in. płyta Dispa i backlight wykonaliśmy dla ponad 200 salonów marki.

Czytaj więcej

Targi Mapic 2018
11/2018

Czas zacząć najważniejsze międzynarodowe spotkanie tej jesieni. Targi MAPIC 2018, to dedykowane spotkanie branży nieruchomości komercyjnych. Zgłaszamy pełną gotowość! Jesteśmy z wami na naszym stoisku R8.B9, gdzie prezentujemy nasz autorski projekt KIDS PLAY.

Czytaj więcej

Już jutro targi MAPIC 2018
11/2018

Już jutro rozpoczynają się międzynarodowe targi rynku nieruchomości komercyjnych MAPIC 2018. Jesteśmy jednym z wystawców. Na naszym stoisku R8.B9, w Palais des Festivals w Cannes, we Francji, prezentować będziemy nasz autorski produkt Kids Play. Czekamy na Was w naszej strefie Kids Play!

Czytaj więcej

Kampania Max-Fliz
11/2018

Kampania promocyjna salonu Max-Fliz. Na jednej z naszych powierzchni reklamowych, przy ul. Madalińskiego w Krakowie, prowadzimy działania komunikacyjne najnowszego produktu sygnowanego marką Max-Fliz. Najnowsza kolekcja płytek Leonardo dostępna już w salonie. Wydruk na bannerze w technologi UV.

Czytaj więcej

Okolicznościowa realizacja dla MNK
11/2018

Przed nami uroczyste obchody 100-lecia odzyskania niepodległości. Na tę okoliczność Muzeum Narodowe w Krakowie zorganizowało wystawę „Niepodległość. Wokół myśli historycznej Józefa Piłsudzkiego". CITY zadbało o odpowiedni zasięg wydarzenia w mieście. Na elewacji budynku MNK oraz przy ul. Pawiej zamieściliśmy wielkoformatowe wydruki komunikujące wystawę.

Czytaj więcej

Aranżacja salonu Eighteen&More
11/2018

W krakowskim centrum outletowym Factory odbyło się wielkie otwarcie nowego salonu. Marka Eighteen&More, po zmianach reidentyfikacyjnych, wkracza na rynek ze zdwojoną siłą. Przeprowadziliśmy kompleksowy rebranding odświeżający jej wizerunek.

Czytaj więcej

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.