Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Zima pełna gorących premier
11/2011

Święta tuż-tuż, więc i repertuar kinowy coraz bardziej odświętny. Zima to okres, w którym coraz częściej potrzebujemy ogrzać się aromatem ciepła i miłości. Mamy idealną propozycję na wieczór z bliską osób. ITI Cinema zaprasza na „Listy do M”. UIP z kolei promuje film pt: „Artur ratuje gwiazdkę”. Skutecznie komunikowaliśmy ten repertuar. Na Forum pojawiła się siatka promująca „Listy do M”, zaś „Artur” zawitał do Krakowa, Lublina i Rzeszowa. 

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.