Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Wracamy do szkoły z Salomonem
09/2014

Pierwszy miesiąc jesieni czas rozpocząć. Pomimo iście słonecznej aury, to czas powrotów z urlopów, wakacji do codziennych obowiązków. Salomon pod hasłem „Back to school” promuje swoją najnowszą dziecięcą kolekcję. Moda dla najmłodszych sygnowana metką Salomona to komfort, wygoda i funkcjonalność. Zadbaliśmy o odpowiednią ekspozycję kolekcji. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy punkty wystawiennicze, które idealnie wkomponowały się w charakter miejsca...

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.