Projekty specjalne

Łamiemy stereotypy, wyznaczamy nowe trendy, dalece przekraczamy oczekiwania klientów. Uważnie obserujemy otaczającą nas rzeczywistość, by kreować innowacyjne rozwiązania, które wpłyną na dynamiczny rozwój branży komunikacji wizualnej. Projekty specjalne to nasza odpowiedź na dynamicznie zmieniającą się sytuację rynkową.

Dynamiczna sytuacja rynkowa wymaga nieustannego interpretowania rzeczywistości, podążania za trendami i oferowania rozwiązań wpisujących się w potrzeby klientów. Jesteśmy pionierem nowoczesnych technologii w branży komunikacji wizualnej. Jako pierwsi w Polsce instalowaliśmy wysokiej jakości ekrany LED w witrynach sklepowych i galeriach handlowych. Jako pierwsi zrealizowaliśmy również projekt kiosku sprzedażowego, który bazuje na technologii lift and learn. Mozemy poszczycić sie także pionierkim wdrożeniem kartomatu. Kreowanie innowacyjnych rozwiązań to dla nas źródło największej satysfakcji.

Kids Play. Edukacyjna przestrzeń dla dzieci.
digital 04/2018

Dla Galerii Echo w Kielcach, z myślą o najmłodszych odwiedzających centrum, zrealizowaliśmy wyjątkową przestrzeń edukacyjną, wspomagającą proces uczenia się i poznawania świata. Kids Play to zabawa, kreacja i nauka w nowej odsłonie.

 

Nasz autorski projekt Kids Play pozwala w angażujący i twórczy sposób kształtować kompetencje poznawcze najmłodszych.

Czytaj więcej

System oznakowania galerii Gemini Park Tychy
digital 03/2018

Galeria handlowa Gemini Park Tychy to najnowsza inwestycja krakowskiego dewelopera Gemini Holding.

 

W centrum o pow. niespełna 40 tys. m kw. GLA, które mieści 130 lokali, zrealizowaliśmy system oznakowania wewnętrznego. Projekt systemu oznakowania galerii Gemini Park Tychy został opracowany przez Blank Studio, a jego realizacja została powierzona firmie CITY.

Czytaj więcej

Rozwiązania Digital Signage w centrum Zakolove
digital 02/2018

Realizacje z wykorzystaniem narzędzi Digital Signage cieszą się dużym powodzeniem. Ich walory doceniają nie tylko zarządcy galerii handlowych, lecz także coraz częściej gospodarze miast i właściciele hoteli.

 

Jako lider branży digital signage wzięliśmy udział w kreowaniu cyfrowego Centrum informacji „Zakolove”.

Czytaj więcej

Innowacyjne kioski multimedialne w Galerii Tbilisi
digital 12/2017

Specjalizujemy się w realizacjach wykorzystujących siłę i potencjał rozwiązań multimedialnych. Jako lider branży Digital Signage wykonaliśmy pionierski projekt dla nowopowstałej Galerii Tbilisi.

 

Uwzględniając założenia, funkcje i specyfikę obiektu zaprojektowaliśmy pięć kiosków multimedialnych oraz punkt informacyjny wyposażony w ekrany dotykowe. Prestiżowy projekt Digital Signage od samego początku stanowił integralne założenie interior designu Galerii Tbilisi.

Czytaj więcej

Wielkoformatowe ekrany LED w galerii Wroclavia
digital 12/2017

Dla nowo-powstałej galerii Wroclavia wykonaliśmy prestiżową realizację digital signage. Nowoczesne ekrany LED zamieszczone w przestrzeni kompleksu podkreślają charakter modernistycznego wnętrza obiektu.

 

Zaprojektowaliśmy od podstaw, a następnie zamontowaliśmy 2 ekrany LED o powierzchni 36 m. kw i rozdzielczości ponad full HD.

 

Czytaj więcej

Stoisko CITY podczas Shopping Center Forum 2017
digital 09/2017

W dniach 27-28 września w Warszawie odbyły się targi Shopping Center Forum 2017. Jako dostawca nowoczesnych technologii i „know-how”, wzięliśmy udział w cennej wymianie doświadczeń.


Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy samodzielnie stoisko wystawiennicze, gdzie przedstawialiśmy nasze autorskie rozwiązania z zakresu Digital Signage.

Czytaj więcej

Kiosk nawigacyjny dla Galaxy Centrum w Szczecinie
digital 09/2017

Projektujemy terminale informacyjne i nawigacyjne. Nowoczesne urządzenia, które wykonujemy z materiałów najwyższej jakości, znajdują zastosowanie w wielu przestrzeniach codziennego życia. 

 

Dzięki tego rodzaju urządzeniom użytkownicy mają natychmiastowy dostęp do informacji, a także mogą z łatwością poruszać się po rozbudowanych centrach handlowych.

Czytaj więcej

Kartomat dla Bonarka City Center w Krakowie
digital 07/2024

Specjalizujemy się w dedykowanych rozwiązaniach branży digital signage. Dla największej w Krakowie galerii handlowej Bonarka City Center zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy pionierską realizację kartomatu. 

 

Nowoczesny multimedialny terminal jest atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych bonów podarunkowych, czy indywidualnych kart prezentowych preferowanych w konkretnym punkcie sprzedażowym.

Czytaj więcej

Kioski sprzedażowe dla sieci Komfort Łazienki
digital 07/2024

Dla marki Komfort Łazienki zrealizowaliśmy innowacyjny projekt kiosku multimedialnego, który działa na podstawie systemu lift and learn.

Wspólnie zaprojektowaliśmy kiosk interaktywny, a dokładniej ekspozytor w formie stołu z monitorem, który po przyłożeniu wybranej płytki wyświetla przykładowe aranżacje wnętrz z jej wykorzystaniem.

Czytaj więcej

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.