Projekty specjalne

Udane realizacje, które dla naszych klientów stają się źródłem satysfakcji i dumy, są najlepszym dowodem skuteczności, efektywności oraz profesjonalizmu naszych działań.

Jesteśmy pionierem nowoczesnych technologii w branży komunikacji wizualnej. Osiągnięcia przemysłu IT odważnie adaptujemy do potrzeb innowacyjnych narzędzi, które wspierają sprzedaż, kreują wizerunek i wzmacniają relację z klientem. Jako pierwsi w Polsce instalowaliśmy wysokiej jakości ekrany LED w witrynach sklepowych i galeriach handlowych. Jako pierwsi zrealizowaliśmy także oryginalny terminal sprzedażowy, który bazuje na technologii lift and learn firmy Scala. Kreowanie innowacyjnych rozwiązań to dla nas źródło największej satysfakcji.

Realizacja dla Galerii Tbilisi
digital 12/2017

Specjalizujemy się w realizacjach wykorzystujących siłę i potencjał rozwiązań multimedialnych. Jako lider branży digital signage wykonaliśmy pionierski projekt dla nowopowstałej Galerii Tbilisi.

 

Uwzględniając założenia, funkcje i specyfikę obiektu zaprojektowaliśmy pieć kiosków multimedialnych oraz punkt informacyjny wyposażony w ekrany dotykowe. Prestiżowy projekt digital signage od samego początku stanowił integralne założenie interior designu Galerii Tbilisi.

Czytaj więcej

Realizacja digital signage dla Wroclavii - najnowocześniejszej galerii w Polsce
12/2017

Dla nowo-powstałej galerii Wroclavia wykonaliśmy prestiżową realizację digital signage. Nowoczesne ekrany LED zamieszczone w przestrzeni kompleksu podkreślają charakter modernistycznego wnętrza obiektu.

 

Wroclavia najnowowcześniejsza galeria w samym sercu Dolnego Ślaska to wyraz połączenia kunsztu architektonicznego i nowatorskich rozwiązań technologicznych. 

Czytaj więcej

Stoisko CITY podczas Shopping Center Forum 2017
digital 09/2017

W dniach 27-28 września w Warszawie odbyły się targi Shopping Center Forum 2017.

To miejsce spotkań praktyków branży retail. Jako dostawca nowoczesnych technologii i „know-how”, wzięliśmy udział w cennej wymianie doświadczeń.

Czytaj więcej

Terminale nawigacyjne dla Galaxy Centrum w Szczecinie
digital 09/2017

Projektujemy terminale informacyjne i nawigacyjne. Nowoczesne urządzenia, które wykonujemy z materiałów najwyższej jakości, znajdują zastosowanie w wielu przestrzeniach codziennego życia. 

 

Dzięki tego rodzaju urządzeniom użytkownicy mają natychmiastowy dostęp do informacji, a także mogą z łatwością poruszać się po rozbudowanych centrach handlowych.

Czytaj więcej

Kartomat dla Bonarka City Center w Krakowie
digital 02/2018

Specjalizujemy się w dedykowanych rozwiązaniach branży digital signage. Dla największej w Krakowie galerii handlowej Bonarka City Center zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy pionierską realizację kartomatu. To multimedialne urządzenie wydające karty podarunkowe preferowane na terenie całej galerii.

 

Nowoczesny multimedialny terminal jest atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych bonów podarunkowych, czy indywidualnych kart prezentowych preferowanych w konkretnym punkcie sprzedażowym.

Czytaj więcej

Terminale sprzedażowe dla sieci Komfort Łazienki
digital 02/2018

Dla marki Komfort Łazienki zrealizowaliśmy innowacyjny projekt kiosku multimedialnego, który działa na podstawie systemu lift and learn.

Wspólnie zaprojektowaliśmy kiosk interaktywny, a dokładniej ekspozytor w formie stołu z monitorem, który po przyłożeniu wybranej płytki wyświetla przykładowe aranżacje wnętrz z jej wykorzystaniem. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu odchodzimy od tradycyjnej metody prezentacji produktów na wystawie sklepowej.

Czytaj więcej

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.