Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Realizacja w Galerii Tbilisi
12/2017

Jako lider branży digital signage wzięliśmy udział w kreowaniu nowoczesnej przestrzeni Galerii Tbilisi. Uwzględniając założenia, specyfikę i charakter miejsca zaprojektowaliśmy pięć kiosków multimedialnych oraz punkt informacyjny wyposażony w ekrany dotykowe. Warto podkreślić, że pionierska realizacja digital signage od samego początku stanowiła integralne założenie interior designu galerii.

Czytaj więcej

Spotkanie opłatkowe 2017
12/2017

Śladem ubiegłych lat w pierwszych dniach grudnia uczestniczyliśmy w tradycyjnym spotkaniu opłatkowym. W zapierających dech okolicznościach podhalańskiego krajobrazu mogliśmy podsumować mijający rok, to był również doskonały czas na świętowanie jubileuszy naszych pracowników. Swoją gościnnością uraczył nas Hotel Toporów położony w samym sercu Białki Tatrzańskiej. Po uroczystej kolacji wigilijnej rozpoczęliśmy wspólny czas integracji.

Grudniowy numer Shopping Center Poland Magazine
12/2017

Polecamy najnowszy numer Shopping Center Poland Magazine. Na jego łamach opowiadamy o pionierskiej realizacji digital signage zrealizowanej dla Wroclavii, najnowocześniejszej galerii w Polsce. W centralnym miejscu obiektu zamontowaliśmy 2 ekrany LED, które doskonale harmonizują z wnętrzem obiektu.

Czytaj więcej

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.