Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

CITY dla Krakowa
01/2014

Na naszych LEDach zagościły spoty Teatru Łaźnia Nowa promujące m.in. spektakle: „Trzej Muszkieterowie”, „Pieta” oraz „Klub Miłośników Filmu „Misja”. Muzeum Narodowe w Krakowie w wielkim formacie i w wersji digital zapraszało do nowo utworzonego oddziału, Ośrodka Kultury Europejskiej EUROPEUM. W październiku promowaliśmy wspólnie ze Stowarzyszeniem Rotunda Festiwal „Krakowskie Reminiscencje Teatralne”, zaś w grudniu Międzynarodowy Festiwal Teatral...

Kiermasz Świąteczny na krakowskim rynku
01/2014

W grudniu na krakowskim rynku gościł nasz ekran LED. W tym szczególnym miejscu, które kojarzy się wyjątkowo ciepło i przyjaźnie, firmy miały możliwość złożenia swoim klientom życzeń na nadchodzący rok, a także zaproszenia ich do skorzystania ze świątecznych ofert. Doskonale widoczny ekran. tak z racji usytuowania, jak i dużego natężenia ruchu związanego z odbywającym się w tym czasie Kiermaszem Świątecznym dawał możliwość skutecznej reklamy.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.