Dotacje Unijne

Beneficjent

CITY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

realizuje projekt pn.

„Rozwój CITY Sp. z o.o. Sp. k. jako ekoprzedsiębiorstwa poprzez realizację przedsięwzięć podnoszących efektywność energetyczną” 
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020, Działanie 4.2 Działanie Eko-przedsiębiorstwa.

 

Cele i planowane efekty projektu: podniesienie efektywności energetycznej spółki CITY poprzez zastosowanie technologii efektywnych poprzez wymianę energochłonnych drukarek na efektywne energetycznie drukarki LED, modernizację oświetlenia, termomodernizację, w zakres której wchodzi modernizacja źródła ciepła wraz z wykorzystaniem odzysku ciepła odpadowego oraz budowę instalacji fotowoltaicznej z systemem zarządzania energią.

Wartość projektu: 4 650 630,00 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 2 086 300,00 PLN

Projekt realizowany w okresie 01.04.2019 r. – 31.04.2021 r.
Więcej informacji na temat realizowanego projektu można uzyskać pod adresem mailowym z.wroblewski@city.com.pl

 

 

 


- MRPO 2.1

Firma CITY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - spółka komandytowa otrzymała dofinansowanie na inwestycję realizowaną w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 na realizację projektu pt. „Wzrost konkurencyjności i rozwój oferty nowych usług wielkoformatowej reklamy zewnętrznej w firmie City Service."
(Nr projektu: MRPO.02.01.01-12-0241/11).

Oś Priorytetowa: 2 Gospodarka regionalnej szansy
Całkowita wartość projektu: 1 510 720,96 zł   
Wartość dofinansowania:  488 907,43 zł

W październiku 2012 roku zainstalowaliśmy pierwszą w Europie 8-kolorową drukarkę wielkoformatową „Uvistar PRO-8 5032” firmy Matan Digital Printers w technologii druku tuszami UV o szer. zadruku 5m i maksymalnej rozdzielczości druku 1200 dpi. Urządzenie to gwarantuje wysokiej jakości wydruki o żywych kolorach (tusze Fujifilm Uvijet serii QN, technologia Parallel Drop Size). System PRO-FILE sprawia, że nie zależnie od podłoża zawsze uzyskujemy ten sam efekt kolorystyczny. Uvistar PRO-8 zapewnia doskonałą reprodukcję kolorów spotowych (norma ISO 12647-2) oraz pełen wachlarz możliwości wyboru podłoża i sposobu druku: od plakatu po mega siatkę mesh.


- POIG 8.2. B2B
  Dotacje na innowacje.

CITY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie realizowała projekt pn. „Wdrożenie innowacyjnego systemu B2B, usprawniającego realizację procesów biznesowych pomiędzy przedsiębiorstwem CITY SERVICE i jego partnerami” w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Działanie 8.2.
Przedmiotem projektu było wdrożenie innowacyjnego systemu B2B z wykorzystaniem systemów informatycznych, który ma na celu automatyzację procesów biznesowych pomiędzy Beneficjentem a Partnerami. Współpraca obejmowała procesy: realizacji zamówień, logistyki, ofertowania, monitorowania stanu należności / rozliczania i zarządzania relacjami z klientami. Projekt realizowany był w okresie 01/02/2014 – 30/04/2015. Więcej informacji na temat realizowanego projektu można było uzyskać od Pana Zbigniewa Wróblewskiego, pod numerem tel. 601 288 283.

Więcej informacji o dotacjach unijnych można uzyskać na poniższych stronach:
http://europa.eu/index_pl.htm   
http://www.poig.gov.pl/
http://www.mrr.gov.pl/
http://www.mswia.gov.pl/ 
http://www.parp.gov.pl/index/main/
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO.

- KREDYT TECHNOLOGICZNY 4.3.

  Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.

CITY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie realizowała projekt pn. "Wdrożenie technologii produkcji zindywidualizowanych obrazów wieloczęściowych na różnych podłożach." w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Działanie 4.3.
Głównym celem projektu było podniesienie poziomu konkurencyjności i innowacyjności przedsiębiorstwa CITY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - spółka komandytowa poprzez realizację inwestycji technologicznej, mającej na celu wdrożenie zakupionej technologii wytwarzania zindywidualizowanych obrazów wieloczęściowych na różnego rodzaju podłożach oraz rozpoczęcie na jej podstawie świadczenia nowej usługi w postaci druku zindywidualizowanych obrazów wieloczęściowych, stanowiących element dekoracji wnętrz, wykonanych na szerokiej gamie podłoży (plexi i innych tworzywach sztucznych, szkle, drewnie, metalu i płótnie).  

Cel niniejszego projektu jest zatem zgodny z celami Działania 4.3 PO IG, które zakładają wsparcie projektów w zakresie wdrażania nowych technologii.
Zobacz więcej na: www.meandwall.pl

Projekt realizowany był w okresie 01.10.2013 – 31.08.2015. 
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO.

- RPMP 3.3.2

Firma CITY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - spółka komandytowa realizuje projekt pod tytułem „Projekt internacjonalizacji oferty firmy CITY w obrębie nowych rynków docelowych” (nr umowy RPMP.03.03.02-12-0639/17-00) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Celem priorytetowym projektu jest zaimplementowanie w działania firmy strategii eksportowej przygotowanej we współpracy z Polską Fundacją Konsorcjów Eksportowych. Projekt zakłada rozszerzenie rynków zbytu CITY o nowe obszary (Niemcy, Wielka Brytania, Czechy, Francja).

W ramach budowania koncepcji wejścia na rynki zagraniczne, firma weźmie udział w targach branżowych, który przyniesie wymierne efekty w postaci nawiązania nowych relacji biznesowych i rozwoju sprzedaży eksportowej.

 

Oś priorytetowa: 3 Przedsiębiorcza Małopolska

Całkowita wartość projektu: 424 864,59 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 199 127,30 zł

 

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.