Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

CITY w Shopping Center Poland Magazine
09/2017

Polecamy Waszej uwadze najnowszy numer Shopping Center Poland Magazine. W nim o rosnącym potencjale digital signage opowiadają Adam Pniok, Dyrektor Handlowy oraz Rafał Satora, Dyrektor Działu Digital Signage. CITY, jako pionier najnowszych technologii w branży komunikacji wizualnej od lat skutecznie wspiera marketing i sprzedaż. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań z zakresu digital signage, m.in. ekrany LED oraz terminale multimedialne.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.