Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

CITY realizuje autorskie stoiska targowe
01/2018

Z dumą pragniemy poinformować, że oto poszerzyliśmy działalność o nowy dział CITY Expo Design. Oferujemy projektowanie i zabudowę stoisk targowych i przestrzeni ekspozycyjnych. Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu marketingu, architekci oraz designerzy. W swoich realizacjach wykorzystujemy siłę i potencjał digital signage. Wiedza i doświadczenie pozwalają tworzyć nam kreatywne rozwiązania wspierające sukces naszych klientów.

Czytaj więcej

CITY sponsorem Polskiego Związku Kajakowego
01/2018

Sport to zdrowie! Taką maksymą zaczynamy nowy rok. Duch sportowy ogarnął CITY. Oto zostaliśmy oficjalnym sponsorem Polskiego Związku Kajakowego. Będziemy uważnie śledzić poczynania naszych sportowców. Zachęcamy do śledzenia kalendarza sportowego PZK i kibicowania razem z nami.

Czytaj więcej

Kioski multimedialne CITY docenione przez media
01/2018

Nasza realizacja digital signage została zauważona i doceniona na łamach prestiżowego miesięcznika Shopping Center Poland Magazine. Projekt digitalizacji wnętrza od samego początku stanowił integralny zamysł prac projektowych. Zaprojektowane przez nas kioski multimedialne oraz punkt informacyjny doskonale korespondują z identyfikacją wizualną galerii.

Czytaj więcej

Prestiżowa inwestycja zabezpieczona wielkim formatem
01/2018

Trwają prace remontowe związane z przebudową kamienicy przy ul. Stradomskiej w Krakowie. Zadbaliśmy o estetyczne zabezpieczenie placu budowy. Na wykonanej przez nas konstrukcji zamontowaliśmy wielkopowierzchniową siatkę mesh. Ogrodzenie zaś, przyciąga uwagę wysokiej jakości wydrukami na płytach kompozytowych typu dibond o łącznej wartości 192 m kw.

Czytaj więcej

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.