Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Już jutro targi MAPIC 2018
11/2018

Już jutro rozpoczynają się międzynarodowe targi rynku nieruchomości komercyjnych MAPIC 2018. Jesteśmy jednym z wystawców. Na naszym stoisku R8.B9, w Palais des Festivals w Cannes, we Francji, prezentować będziemy nasz autorski produkt Kids Play. Czekamy na Was w naszej strefie Kids Play!

Czytaj więcej

Kampania Max-Fliz
11/2018

Kampania promocyjna salonu Max-Fliz. Na jednej z naszych powierzchni reklamowych, przy ul. Madalińskiego w Krakowie, prowadzimy działania komunikacyjne najnowszego produktu sygnowanego marką Max-Fliz. Najnowsza kolekcja płytek Leonardo dostępna już w salonie. Wydruk na bannerze w technologi UV.

Czytaj więcej

Okolicznościowa realizacja dla MNK
11/2018

Przed nami uroczyste obchody 100-lecia odzyskania niepodległości. Na tę okoliczność Muzeum Narodowe w Krakowie zorganizowało wystawę „Niepodległość. Wokół myśli historycznej Józefa Piłsudzkiego". CITY zadbało o odpowiedni zasięg wydarzenia w mieście. Na elewacji budynku MNK oraz przy ul. Pawiej zamieściliśmy wielkoformatowe wydruki komunikujące wystawę.

Czytaj więcej

Aranżacja salonu Eighteen&More
11/2018

W krakowskim centrum outletowym Factory odbyło się wielkie otwarcie nowego salonu. Marka Eighteen&More, po zmianach reidentyfikacyjnych, wkracza na rynek ze zdwojoną siłą. Przeprowadziliśmy kompleksowy rebranding odświeżający jej wizerunek.

Czytaj więcej

Witryny dla BGŻ BNP Paribas
11/2018

Dla 473 oddziałów banku BGŻ BNP Paribas wykonaliśmy witryny okolicznościowe. Kampania, której czas realizacji wynosił niespełna dwa tygodnie, objęła zarówno dobór odpowiednich materiałów, wydruk, a także montaż w docelowym oddziale w całej Polsce. Łącznie zadrukowaliśmy ponad 6 500 m kw. folii w technologii UV.

Czytaj więcej

Wielka Loteria Łowców
10/2018

Kusząca propozycja czeka na Was w centrach handlowych Factory. Przygotowaliśmy loterię konsumencką. Akcja pod hasłem „Zapoluj na nagrody. Wielka loteria łowców", która potrwa do 20 grudnia 2018 roku to szansa na wygranie atrakcyjnych nagród. Jesteśmy z Wami w Krakowie i Warszawie. Sprawdź szczegóły. Startujemy już w ten poniedziałek 22 października.

Czytaj więcej

Poznaj Kids Play z nowej strony
10/2018

Nasz autorski projekt Kids Play to połączenie zabawy, nauki i kreacji w nowoczesnym wydaniu. W formie zabawy, najmłodsi w twórczy i angażujący sposób poznają prawa nauki rządzące otaczającym nas światem. Nasze strefy Kids Play do przetestowania w galerii Echo Kielce oraz w galerii Veneda Łomża. Odkryj potencjał naszego projektu.

Czytaj więcej

Factory w nowej odsłonie
10/2018

Factory w nowej odsłonie od CITY. Zabezpieczyliśmy teren prac w krakowskim centrum outletowym wyjątkową oprawą wizualną. Na czas prowadzonych zmian wewnętrznych w galerii, przygotowaliśmy wydruk zrealizowany na folii monomerycznej w technologii UV. To atrakcyjna alternatywa na zabezpieczenie prac remontowych.

Branding Sacrum Profanum
10/2018

Kolejna edycja jednego z najciekawszych wydarzeń kulturalnych na mapie Europy już za nami. Sacrum Profanum, bo o nim mowa, to festiwal pełen koncertów, dyskusji oraz wydarzeń towarzyszących. Wykonaliśmy branding wydarzenia w krakowskim Centrum Kongresowym ICE a także zaznaczyliśmy obecność wydarzenia, poprzez montaż mobilnych nośników typu cube, w przestrzeni miasta Krakowa.

Trwa loteria w Focus Mall
10/2018

Kolejna z naszych realizacji dla galerii handlowych. W Piotrkowie Trybunalskim, w galerii Focus Mall, wystartowała loteria konsumencka pod hasłem „Mega promocja zakupów". Do wygrania wiele atrakcyjnych nagród, w wśród nich Citroen C3 Aircross. Przygotowaliśmy materiały graficzne, eksponującą akcję.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.