Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Loteria w Focus Mall Zielona Góra
06/2018

Nowy Citroën C3 Aircross to główna nagroda w loterii, która 1 czerwca ruszyła w Focus Mall Zielona Góra pod hasłem „Mega! Promocja Zakupów”. CITY odpowiada za realizację akcji promocyjnej oraz finału, który odbędzie się 30 czerwca. Na potrzeby loterii przygotowaliśmy kiosk multimedialny, stoisko obsługi oraz rampę eksponującą samochód.

Czytaj więcej

Standy multimedialne dla salonu 4F
06/2018

Dla nowego salonu marki 4F w galerii Forum Gdańsk przygotowaliśmy cztery multimedialne standy, które wspierają sprzedaż. Urządzenia zaprojektowaliśmy od podstaw, a do ich realizacji wykorzystaliśmy materiał typu "solid surface" o nazwie krion i ekrany dotykowe o przekątnej 10 cali. Nasz projekt jest częścią szerszych działań marki 4F w zakresie modernizacji salonów.

Czytaj więcej

CITY Partnerem PZKaj
06/2018

Już dzisiaj startuje ICF Canoe Slalom World Cup 2 Kraków 2018. Rywalizację będziemy mogli podziwiać na nowoczesnym torze kajakarstwa górskiego w Ośrodku Sportu i Rekreacji "Kolna". Jako Partner Polskiego Związku Kajakowego przygotowaliśmy branding zarówno miasta, jak i toru. Zapraszamy Was na wspólne kibicowanie!

Czytaj więcej

Chillout Zone już otwarte!
06/2018

Dla Factory Annopol w Warszawie zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy niezwykłą przestrzeń relaksu chillout zone. Stoisko o powierzchni niemal 100 m kw. składa się z 3 modułów, które można w dowolny sposób zestawiać ze sobą. Ażurowa konstrukcja, zwieńczona bielą żagli stanowi idealną przestrzeń relaksu po wielogodzinnych zakupach w warszawskim centrum outletowym.

Czytaj więcej

Kibicuj razem z nami!
06/2018

Zapraszamy Was do naszej Strefy Kibica, która mieści się w Starej Zajezdni w Krakowie. Na czas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej udostępniliśmy wielkoformatowy ekran LED. Piłkarskie emocje w wielkiej odsłonie! Zapraszamy Was na wspólne kibicowanie do 15 lipca 2018 r. Bądźmy tam razem - razem kibicuję się znacznie lepiej.

Czytaj więcej

Krakowski Festiwal Filmowy
06/2018

58. edycja Krakowskiego Festiwalu Filmowego już za nami! Święto miłośników kina, które odbywało się na przełomie maja i czerwca wymagało szczególnej oprawy wizualnej. Zrealizowaliśmy funkcjonalny system komunikacji w mieście informujący o szczegółach wydarzenia. Mobilne standy, wysokiej jakości wydruki na płytach PCV w technologii UV skutecznie eksponowały wydarzenie.

Czytaj więcej

Nowa odsłona Wólczanki
06/2018

Dla 120 salonów marki Wólczanka zrealizowaliśmy oryginalne witryny sklepowe promujące najnowszą kolekcję wiosna/lato 2018. Realizacja obejmowała przygotowanie wysokiej jakości wydruków wielkoformatowych na różnych mediach, w tym na płytach PCV i foliach, a także pełną obsługę montażu we wszystkich punktach sprzedaży.

Czytaj więcej

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.