Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Jesienna odsłona Bonarka City Center
09/2018

Jesienne kolekcje powoli wypierają letnie wyprzedaże. To dobry moment na odświeżenie swojej garderoby. Dla Bonarki City Center wykonaliśmy pierwsze jesienne motywy. Okleiliśmy drzwi frontowe. Druk zrealizowany na folii monomerycznej - materiale dedykowanym do aplikacji na powierzchniach płaskich.

Czytaj więcej

Finał loterii urodzinowej w CH Karolinka
09/2018

Za nami finał loterii urodzinowej w opolskim centrum handlowym Karolinka. Akcja przebiegała pod hasłem 10 nagród na 10 urodziny. Przygotowaliśmy loterię kompleksowo - od przygotowania materiałów reklamowych, aż po przeprowadzenie finału i dystrybucję nagród.

Czytaj więcej

DER-MED na wielkim formacie
09/2018

Przeprowadziliśmy kampanię reklamową dla Centrum Kosmetyczno - Dermatologicznego DER-MED. W prestiżowych krakowskich lokalizacjach wzmacnialiśmy świadomość obecności na rynku. Nasza reklama widoczna była przy galerii krakowskiej oraz przy ul. Celnej. Wydruk zrealizowany na bannerze.

Czytaj więcej

CITY na targach „Mieszkanie, Dom, Ogród"
09/2018

Wzięliśmy udział w krakowskiej edycji targów „Mieszkanie, Dom, Ogród", które 1 i 2 września odbyły się w centrum EXPO Kraków. Podczas wydarzenia, dedykowanego najnowszym rozwiązaniom w zakresie aranżacji i budownictwa, prezentowaliśmy nasze możliwości w zakresie druku indywidualnych projektów tapet i dekoracji.

Czytaj więcej

Witryna okolicznościowa dla galerii Kazimierz
08/2018

Na czas prowadzonych prac w Galerii Kazimierz przygotowaliśmy okolicznościową witrynę. Estetyczna zabudowa, nawiązująca do identyfikacji galerii, umila czas prowadzonych prac. Wydruk zrealizowaliśmy na folii monomerycznej w technologii zadruku UV. Doskonała jakość obrazu gwarantowana!

Czytaj więcej

Street Style w wyjątkowej oprawie
08/2018

Zadbaliśmy o wyjątkową oprawę najnowszej kolekcji marki obuwniczej New Balance. Dla salonu Street Style, dystrybutora marki, wykonaliśmy grafikę eksponującą ofertę. W witrynie salonu zamontowaliśmy wydruk zrealizowany na płycie PCV. Dodatkowo przekaz wzmocniliśmy podświetlaną reklamą LED.

Czytaj więcej

Aranżacja salonu marki Salomon
08/2018

Dla salonu marki Salomon zrealizowaliśmy projekt i aranżację przestrzeni sprzedaży. Wykonaliśmy realizację systemu drzwi przesuwnych wraz z dedykowaną grafiką oraz metalowymi półkami eksponującymi obuwie. W tym celu zastosowaliśmy płytę stolarską, folię easy-dot oraz metalowe nakładki.

Czytaj więcej

About You na miejskich ekranach LED
08/2018

Przeprowadziliśmy kampanię promocyjną dla niemieckiej marki mody online About You. Na naszych miejskich ekranach LED w prestiżowych krakowskich lokalizacjach emitowaliśmy spot marki. Nasze ekrany, zlokalizowane w najbardziej ruchliwych punktach miasta, charakteryzujących się dużym dobowym natężeniem ruchu pieszego i samochodowego z łatwością przykuwały uwagę.

Czytaj więcej

Realizacja Digital Signage dla Diverse
08/2018

Realizacja Digital Signage dla salonów Diverse w gdańskim Forum Radunia. Atrakcyjna, multimedialna odsłona aranżacji witryny salonu, którą wykonaliśmy dla salonu mody damskiej i męskiej Diverse, to skuteczne narzędzie wspierające komunikację z klientem. Zainstalowaliśmy łącznie osiem monitorów LG.

Czytaj więcej

Ekran LED w witrynie salonu Vstula
08/2018

Kolejna realizacja Digital Signage spod znaku CITY. Dla Vistuli zrealizowaliśmy projekt digitalizacji witryny. Klasyka męskiej elegancji w pełnej krasie! Wysokiej jakości ekran LED to nie tylko wsparcie w prezentowaniu najnowszej kolekcji, ale również doskonały element wystroju wnętrza.

Czytaj więcej

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.