Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Kioski multimedialne dla Libero
03/2019

Z powodzeniem zakończyliśmy instalację 14 kiosków multimedialnych w katowickiej galerii Libero. Urządzenia oprócz swojej podstawowej, nawigacyjnej funkcji, sprawdzają się doskonale w przypadku organizacji akcji prosprzedażowych. A to za sprawą czytnika kart RFID.

Czytaj więcej

Kampania Porsche
03/2019

Nie kolekcjonuj marzeń, spełniaj je! Pod takim hasłem Porsche prowadzi kampanię zewnętrzną. Na tę okoliczność udostępniliśmy powierzchnię wielkoformatową. Nośnik o rozmiarze 126 x 15 m doskonale wspiera komunikację marki. Druk wykonany metodą kropli na siatce mesh.

Czytaj więcej

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.