Branding

Znak graficzny marki, to podstawowy element wizualny, mający bezpośredni wpływ na odbiór marki. To właśnie w tym miejscu rozpoczyna się proces projektowania obecności marki na rynku. 

Indywidualny branding

Kształtowanie wizerunku traktujemy jako proces, którego pierwszym etapem jest analiza realiów rynkowych, identyfikacja grupy docelowej i określenie unikalnych cech produktów. Na tej podstawie projektujemy strategię wizerunkową i spójny system komuniakcji marketingowej, dostosowany do oczekiwań oraz celów strategicznych naszych klientów  Niepowtarzalny design, dbałość o detal i odpowiednio dobrane światło dostępne są przy zachowaniu krótkich terminów realizacji. Dopełenieniem aranżacji przestrzeni wystawienniczej są rozwiązania multimedialne. Jako lider branży Digital Signage produkujemy wysokiej jakości ekrany LED oraz kioski multimedialne, które pozwalają na atrakcyjną ekspozycję oferty podczas ważnych wydarzeń branżowych.

Kreacja graficzna

Tworzymy koncepcje, które bezpośrednio oddają charakter marki. Projektujemy tak, aby wyrazić, to co utożsamia, podkreślać jej unikatowość wartość dodaną. Zadaniem perfekcyjnie przygotowanej kreacji jest przywiązanie klienta do marki, a tym samym pozycjonowanie jej w świadomości odbiorców.


0 hale
produkcyjne
0 lat
działalności
 0 doświadczonych
specjalistów
0 realizacji
Digital Signage

Zapytaj
o Aktualną Ofertę.

CITY Concept

Barbara Bazentkiewicz
b.bazentkiewicz@city.com.pl

zapytaj o aktualną ofertę

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.