Stoiska modułowe

Projekty i realizacje stoisk targowych. Stoiska modułowe to odpowiedź na dynamiczną rzeczywistość XXI wieku, która coraz częściej wymaga natychmiastowych zmian strategii rynkowej i szybkich decyzji marketingowych.

Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji stoisk wystawienniczych. Realizujemy indywidualne projekty stoisk w oparciu o zestawy gotowych elementów i efektowne przestrzenne nośniki informacji, które dają możliwość swobodnego kształtowania treści, przestrzeni i formy. Stoiska modułowe pozwalają na konfigurację przestrzeni wystawienniczej w zależności od charakteru miejsca, a także potrzeb marki. Nasze przestrzenie wystawiennicze charakteryzują się ergonomią, funkcjonalnością i estetyką. Niepowtarzalny design, dbałość o detal i odpowiednio dobrane światło dostępne są przy zachowaniu krótkich terminów realizacji. Dopełenieniem aranżacji przestrzeni wystawienniczej są rozwiązania multimedialne. Jako lider branży Digital Signage produkujemy wysokiej jakości ekrany LED oraz kioski multimedialne, które pozwalają na atrakcyjną ekspozycję oferty podczas ważnych wydarzeń branżowych.

realization-photo realization-photo
expo Norpol Yachting
realization-photo realization-photo
expo Architektura & Biznes
realization-photo realization-photo
expo Keim

0 hale
produkcyjne
0 lat
działalności
 0 doświadczonych
specjalistów
0 realizacji
Digital Signage

Zapytaj
o Aktualną Ofertę.

CITY Expo

Paweł Winiarski
p.winiarski@city.com.pl
+48 692 005 066

zapytaj o aktualną ofertę

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.