Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Julio, czemuż Ty jesteś Julia?
01/2012

Choć za oknem jeszcze aura iście zimowa, to Tvn skutecznie rozpala naszą wyobrażnie wiosenną, atrakcyjną ramówką. Julia, to nowa propozycja w ofercie stacji. Perypetie bohaterów będziemy mogli śledzić aż 5 dni w tygodniu. Wielkoformatowa siatka o formacie 126 x 15 m wzbudza podziw każdego dnia setek tysięcy przechodniów. 

Gorące zimowe wyprzedaże
01/2012

Styczeń rozpoczął się od zimowych wyprzedaży w Galerii Krakowskiej i CH Zakopianka. Siatki zapraszające na zakupy pojawiły się w Krakowie na boku Forum (G. Krakowska) i przy Rondzie Matecznego (CH Zakopianka).

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.