Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Ruszyły Targi Bożonarodzeniowe
11/2017

Już od piątku krakowski rynek nabrał niepowtarzalnego, świątecznego charakteru. Ruszyły Targi Bożonarodzeniowe. Wydarzenie niezmiennie od lat wzbudza ogromne zainteresowanie Krakowian i turystów. Aromatyczny zapach igliwia, dźwięk kolęd: w tak klimatycznej scenerii przez miesiąc oferujemy emisję spotów reklamowych na ekranie LED w samym sercu Krakowa!

Czytaj więcej

Realizacja digital signage w Galerii Wroclavia
11/2017

Wroclavia, modernistyczny kompleks handlowo-usługowy powstały w samym sercu Dolnego Śląska zaprasza w swoje progi! CITY, jako lider branży digital signage skutecznie zaznaczył się w nowo-powstałej galerii. W przestrzeni Wroclavii zamieściliśmy dedykowane ekrany LED o powierzchni 36 m kw. i rozdzielczości ponad full HD.

Czytaj więcej

Polish Digital Signage Association Awards 2017
11/2017

15 listopada odbyła się 5. edycja gali PDSA Awards 2017. Wydarzenie nagradza nowatorstwo firm działających w obszarze digital signage. CITY zajęło zaszczytne pierwsze miejsce, aż w 2 kategoriach. Pierwsza z nich za wdrożenie terrminalu multimedialnego dla Komfort Opoczno. Kolejna, za opracowanie terminalu nawigacyjnego dla Galaxy Centrum w Szczecinie.

Czytaj więcej

Factory w wielkim formacie
11/2017

Sezon na modę czas zacząć! Pod takim hasłem Factory zaprasza na zakupy. Zniżki i rabaty to kusząca perspektywa dla każdego kto ceni modę i wygodę. CITY zadbało o dobrą widoczność komunikatu. W wielkim stylu Factory promuje się na budynku starego hotelu Cracovia. Siatka mesh o wymiarach 147,2 x 16,2 m z sukcesem wspiera komunikację rynkową marki.

Czytaj więcej

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.