Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Odlotowe Galaxy
09/2016

Centrum Handlowo-Usługowe Galaxy w Szczecinie zostało wyposażone w nasz kiosk multimedialny, wykonany z materiału Corian dostarczonego przez firmę DuPont. Popatrzcie na to odlotowe cudo! Dzięki temu łatwiej będzie znaleźć drogę czy sprawdzić lokalizację danego obiektu.

Wybiegaliśmy pomoc razem z Tesco
09/2016

10 września 2016 roku odbył się jubileuszowy V Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom - pobiegnij z nami, aby pomóc najmłodszym. Zebrano ponad 200 000 zł, a środki przeznaczono na zakup sprzętu rehabilitacyjnego. W biegu wzięło udział niemal 3000 osób. City było partnerem biegu, dostarczając reklamę w postaci billboardów i ekranów LED.

Czytaj więcej

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.