Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Oznakowaliśmy Gemini Park Tychy
03/2018

Za nami oficjalne otwarcie najnowszej inwestycji krakowskiego dewelopera Gemini Holding. Wzięliśmy udział w kreowaniu systemu oznakowania Gemini Park Tychy. Zamontowane kioski multimedialne, a także takie elementy oznakowania, jak: kasetony parkingowe, pylony oraz tablice informacyjne skutecznie pomagają klientom poruszać się po rozbudowanym centrum.

Czytaj więcej

Media o realizacji CITY w Zakolove
03/2018

Na łamach marcowego wydania Shopping Center Poland Magazine pojawiła się obszerna publikacja na temat naszej realizacji Digital Signage dla Centrum informacji turystycznej Zakolove. Wzięliśmy udział w kreowaniu jego cyfrowej odsłony. Zakolove łączy tradycję z nowoczesnością, czyli typowe podhalańskie wnętrza z wysokiej jakości ekranami, kioskami i mappingiem 3D.

Czytaj więcej

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.