Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Wyprzedaż zimy
01/2013

Zimowe wyprzedaże czas zacząć. W styczniu Galeria Krakowska w wiosennych kolorach zachęcała do zakupów reklamując się w wielkim formacie w Krakowie przy ul. Starowiślnej i DH Wanda. Dopełnieniem kampanii wielkoformatowej była kampania na ekranach LED w naszej krakowskiej sieci.

Itaka na wakacje
01/2013

Zima za oknem w pełni - czas pomyśleć o wymarzonych słonecznych wakacjach. W grudniu Itaka przygotowała wyjątkowo kuszące oferty na wakacyjny wypoczynek. Już dziś możesz skorzystać z first minute i nie zostawiać decyzji na last minute. Siatka w urlopowym klimacie pojawiła się w grudniu i styczniu w Krakowie na Hotelu Forum od strony północnej.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.