Copywriting

Na początku było słowo. Słowo, które urzeka, przyciąga i oddziałuje to podstawowe narzędzie skutecznej komunikacji marki. Sztuka słowa to coś więcej niż tekst, to pełna pasji podróż śladem marki.

Komunikacja

Słowo i obraz tworzą system komunikacji wizualnej marki. Specjalizujemy się w holistycznej kreacji profesjonalnego wizerunku firmy. Komunikacja werbalna, jako jej trzon ma za zadanie jedno - zawładnąć wyobraźnią odbiorcy. Sztuka słowa to kunszt, który odpowiednio pielęgnowany przeobraża się w unikalną opowieść marki. Projektujemy strategię komunikacyjną marki, począwszy od haseł reklamowych, poprzez materiały firmowe, skończywszy na social mediach.

Identyfikacja werbalna

Sztuka kreatywnego copywritingu polega na tworzeniu unikalnej opowieści marki. Opowieści, które na dobre pozycjonują markę w świadomości odbiorcy. Doświadczenie podparte realizacjami zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym to najlepsza rekomendacja naszego profesjonalizmu. Projektujemy komunikację marketingową, zarówno on, jak i off -line. 


0 hale
produkcyjne
0 lat
działalności
 0 doświadczonych
specjalistów
0 realizacji
Digital Signage

Zapytaj
o Aktualną Ofertę.

CITY Concept

Radosław Jaworski
Client Service Director
+48 882 391 489
radoslaw.jaworski@city.com.pl

zapytaj o aktualną ofertę

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.