Stoiska autorskie

Projekty i realizacje stoisk autorskich z wykorzystaniem rozwiązań multimedialnych. Nasze projekty odwołują się do inspiracji szkoły Bauhausu, gdzie funkcja decyduje o formie, a przekaz i komunikacja marki, czy produktu stanowi myśl przewodnią projektu.

Projekty i realizacje autorskich stoisk wystawienniczych. Projektujemy stoiska z ogromną dbałością o formę zabudowy i jej wpływ na tożsamość marki. Nasze realizacje znajdują zastosowanie podczas najważniejszych wydarzeń branży: targi, konferencje, wystawy. Wykonujemy stoiska autorskie według indywidualnych potrzeb marki. Współpracę z klientem zaczynamy od wnikliwej analizy marketingowej jego produktów, usług oraz identyfikacji korporacyjnej. Inspirację czerpiemy ze szkoły Bauhausu, w której funkcja decyduje o formie, a przekaz i komunikacja marki są kwestią nadrzędną. Korzystamy z szerokiego zaplecza materiałów. Cżesto wykorzystywanymi materiałami przy produkcji stoisk są: aluminium, płyty akrylowe MDF. Materiały dobieramy w zależności od charakteru i roli stoiska. Realizując stoiska autorskie sięgamy również po najnowsze osiągnięcia technologiczne z zakresu komunikacji multimedialnej. Podkreślamy przestrzeń ekspozycyjną ekranami LED oraz kioskami multimedialnymi. Atrakcyjna, dynamiczna forma prezentacji oferty sprzyja budowaniu wizerunku marki.

expo Architektura&Biznes
expo Viking Malt
expo Architektura & Biznes
expo Orlen
expo Green Cell
expo Tines
expo Tines
expo Tines

0 hale
produkcyjne
0 lat
działalności
 0 doświadczonych
specjalistów
0 realizacji
Digital Signage

Zapytaj
o Aktualną Ofertę.

CITY Expo

Paweł Winiarski
p.winiarski@city.com.pl
+48 692 005 066

zapytaj o aktualną ofertę

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.