Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Świąteczna loteria Osowa
12/2014

6 grudnia gdańskie centrum handlowe Osowa rozpoczęło świąteczną loterię „tysiąca nagród”. Każdy, kto zrobi zakupy za określoną kwotę może wygrać jedną z 500 kart podarunkowych, a także wziąć udział w losowaniu głównej nagrody pieniężnej na zakupy w Osowie. Zajęliśmy się kompleksową organizacją loterii. Opracowaliśmy indywidualny branding loterii. W przestrzeni handlowej zamieściliśmy 3 spersonalizowane terminale multimedialne.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.