Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Wystawa #dziedzictwo w krakowskim Muzeum Narodowym
10/2017

Kulturalną propozycję przygotowało dla nas Muzeum Narodowe w Krakowie. Zachęcamy do obejrzenia trwającej obecnie wystawy „Dziedzictwo”. To wyraz interpretacji naszej tożsamości. Refleksja nad jej rolą i miejscem w społeczeństwie. Zadbaliśmy o dobrą widoczność wydarzenia w przestrzeni Krakowa. W strategicznych lokalizacjach umieściliśmy: standy informacyjne, baner, plakaty, które skutecznie wspierają świadomość wydarzenia.

Czytaj więcej

11. PZU Bieg Trzech Kopców
10/2017

15 października 2017 r. odbył się 11. PZU Bieg Trzech Kopców. Niemal 9 tysięcy osób w pocie czoła stanęło w szranki rywalizacji. Objęliśmy partnerstwo nad wydarzeniem. Przeprowadziliśmy lokalną kampanię outdoorową, a także zadbaliśmy o wygląd miasteczka maratońskiego, w tym najważniejszego punktu biegu- bramy stelażowej. W przestrzeni naszego miasta stanęły cuby, natomiast w wiatach przystankowych- plakaty informujące o szczegółach wydarzenia.

Czytaj więcej

Dźwigacze Kultury 2017
10/2017

W dniach 4-5 października odbyła się konferencja Dźwigacze Kultury. To spotkanie specjalistów z zakresu marketingu, public relations i zarządzania kulturą. W czasie paneli dyskusyjnych i warsztatów omawiano problemy i wyzwania przed którymi stoją instytucje kultury. Objęliśmy partnerstwo nad wydarzeniem. Współpracujemy z wieloma instytucjami kultury, które skutecznie wspieramy w zakresie promocji wydarzeń oraz wdrażania urządzeń multimedialnych.

Czytaj więcej

Shopping Center Forum 2017
10/2017

W dniach 27- 28 września miały miejsce targi Shopping Center Forum 2017. To najważniejsze wydarzenie roku branży retail. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele sieci handlowych działających na polskim i europejskim rynku, jak również dostawcy nowoczesnych technologii i „know how”, których CITY jest przedstawicielem. Podczas wydarzenia dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza oferta digital: terminale multimedialne oraz kartomat.

Czytaj więcej

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.