Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Luty pod znakiem kampanii digitalowych
02/2013

Na naszych ekranach LED gościły w lutym spoty jednej z największych na terenie Polski południowej sieci sklepów typu second hand - firmy Roban. Pojawiły się także kampanie firm Yves Rocher, producenta kosmetyków zgodnych z naturą oraz sklepów internetowych Descente. Dynamiczny przekaz skutecznie angażował odbiorców.

Tandem Tauron i GOPR
02/2013

W lutym pod hasłem „jesteś bezpieczny” firma Tauron prowadziła kampanię wizerunkową. Motywem przewodnim, a właściwie jej bohaterem był jeden z ratowników GOPR. To właśnie tej instytucji Tauron udziela wsparcia. Reklamy w wielkim formacie pojawiły się w naszych lokalizacjach w Krakowie na DH Arpis oraz z Tarnowie.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.