Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Instalacja Digital Signage dla Douglas
10/2018

Kolejna nasza instalacja Digital Signage dla perfumerii Douglas w warszawskich Złotych Tarasach. Wyjątkowa oprawa multimedialna salonu wspomaga komunikację z klientami. Ekranami LED i LCD 22'', 32'' i 43'' podkreśliliśmy wejście do salonu, jego wnętrze oraz strefę premier.

Czytaj więcej

Kampania dla Factory
10/2018

Pod hasłem „Jesień Łowców" przebiega najnowsza kampania promocyjna krakowskiego centrum outletowego Factory. Na jednej z naszych doskonale eksponowanych powierzchni reklamowych, przy porcie lotniczym Balice, wzmacniamy komunikację marki. Wydruk zrealizowany na siatce mesh w technologii druku UV.

Czytaj więcej

Finał Loterii w Galerii Tomaszów
10/2018

Przez cały wrzesień klienci Galerii Tomaszów mieli okazję wziąć udział w loterii konsumenckiej przebiegającej pod hasłem „Mega promocja zakupów". Przygotowaliśmy branding wydarzenia, punktu obsługi loterii oraz rampę eksponującą nagrodę główną - Citroena C3 Aircross. Dodatkowo, przeprowadziliśmy finał loterii, który miał miejsce 29 września.

Czytaj więcej

Biblioteka Kraków w oprawie CITY
10/2018

Przy zbiegu ulic: Krakowskiej i Węgłowej w zabytkowym zajeździe kazimierskim trwają prace związane z renowacją budynku i adaptacją dla powstającej siedziby Biblioteki Kraków. Na tę okoliczność przygotowaliśmy wielkoformatowy wydruk sygnalizujący charakter prowadzonych prac. Druk w technologii UV zrealizowaliśmy na siatce mesh.

Czytaj więcej

Dźwigacze Kultury 2018
10/2018

W dniach 3-4 października odbywa się konferencja Dźwigacze Kultury. Wydarzenie poświęcone badaniu, diagnozowaniu i interpretowaniu zjawisk zachodzących w szeroko pojętej kulturze to ważna dyskusja środowiska. Jesteśmy partnerem wydarzenia. Na tę okoliczność udostępniliśmy 5 kiosków multimedialnych wyposażonych w interaktywne programowanie służące badaniu i ocenie organizacji projektu.

Czytaj więcej

Trwa Shopping Center Forum 2018
09/2018

W Centrum Konferencyjnym Expo XXI trwa najważniejsze spotkanie branży retail - Shopping Center Forum 2018. Jesteśmy partnerem technologicznym wydarzenia. W przestrzeni centrum zamieściliśmy 10. kiosków multimedialnych, które pomagają w sprawnym dotarciu do wystawców. Zapraszamy na nasze stanowisko 4.15, gdzie prezentujemy szereg dedykowanych rozwiązań Digital Signage.

Czytaj więcej

ETAM na wielkim formacie
09/2018

Przed nami ETAM Live Show 2018. Wyjątkowe wydarzenie poświęcone nowej jesiennej kolekcji marki odbędzie się w progach francuskiej Beaux Art Paris. Na jednej z naszych topowych powierzchni reklamowych wzmacniamy zasięg wydarzenia. Nośnik zlokalizowany vis-a-vis galerii krakowskiej, w sąsiedztwie dworca autobusowego i kolejowego o formacie 17x4 m. każdego dnia wzbudza zainteresowanie setek tysięcy mieszkańców i turystów.

Czytaj więcej

Realizacja Digital Signage dla Wólczanki
09/2018

Dla 20 salonów Wólczanki w całej Polsce wykonaliśmy realizację Digital Signage. W witrynie salonu zamontowaliśmy wysokiej jakości monitor, stanowiący atrakcyjną formę prezentacji najnowszej kolekcji marki. Ekrany o rozdzielczości 3840 x 2160 i technologii 4K UHD gwarantują najwyższe parametry obrazu.

Czytaj więcej

Przed nami SCF 2018
09/2018

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze wydarzenie branży retail tej jesieni. Spotkanie uczestników rynku centrów handlowych w regionie CEE podczas Shopping Center Forum 2018, które odbędzie się w dniach 26-27 września to cenna wymiana najlepszych praktyk. Zapraszamy na nasze stoisko 4.15, gdzie prezentować będziemy skalę naszych możliwości w zakresie Digital Signage.

Czytaj więcej

Za nami targi Sign2com 2018
09/2018

W dniach 16-18 września 2018 w belgijskim malowniczym Kortrijk uczestniczyliśmy w targach Sign2com. Wydarzenie poświęcone szeroko rozumianej branży reklamowej zgromadziło szereg wystawców. Jako ekspert komunikacji wizualnej prezentowaliśmy swoje możliwości w zakresie druku wielkoformatowego. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają działać nam ponad granicami kraju. Odkryj nasze możliwości!

Czytaj więcej

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.