Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Trwa Shopping Center Forum 2018
09/2018

W Centrum Konferencyjnym Expo XXI trwa najważniejsze spotkanie branży retail - Shopping Center Forum 2018. Jesteśmy partnerem technologicznym wydarzenia. W przestrzeni centrum zamieściliśmy 10. kiosków multimedialnych, które pomagają w sprawnym dotarciu do wystawców. Zapraszamy na nasze stanowisko 4.15, gdzie prezentujemy szereg dedykowanych rozwiązań Digital Signage.

Czytaj więcej

ETAM na wielkim formacie
09/2018

Przed nami ETAM Live Show 2018. Wyjątkowe wydarzenie poświęcone nowej jesiennej kolekcji marki odbędzie się w progach francuskiej Beaux Art Paris. Na jednej z naszych topowych powierzchni reklamowych wzmacniamy zasięg wydarzenia. Nośnik zlokalizowany vis-a-vis galerii krakowskiej, w sąsiedztwie dworca autobusowego i kolejowego o formacie 17x4 m. każdego dnia wzbudza zainteresowanie setek tysięcy mieszkańców i turystów.

Czytaj więcej

Realizacja Digital Signage dla Wólczanki
09/2018

Dla 20 salonów Wólczanki w całej Polsce wykonaliśmy realizację Digital Signage. W witrynie salonu zamontowaliśmy wysokiej jakości monitor, stanowiący atrakcyjną formę prezentacji najnowszej kolekcji marki. Ekrany o rozdzielczości 3840 x 2160 i technologii 4K UHD gwarantują najwyższe parametry obrazu.

Czytaj więcej

Przed nami SCF 2018
09/2018

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze wydarzenie branży retail tej jesieni. Spotkanie uczestników rynku centrów handlowych w regionie CEE podczas Shopping Center Forum 2018, które odbędzie się w dniach 26-27 września to cenna wymiana najlepszych praktyk. Zapraszamy na nasze stoisko 4.15, gdzie prezentować będziemy skalę naszych możliwości w zakresie Digital Signage.

Czytaj więcej

Za nami targi Sign2com 2018
09/2018

W dniach 16-18 września 2018 w belgijskim malowniczym Kortrijk uczestniczyliśmy w targach Sign2com. Wydarzenie poświęcone szeroko rozumianej branży reklamowej zgromadziło szereg wystawców. Jako ekspert komunikacji wizualnej prezentowaliśmy swoje możliwości w zakresie druku wielkoformatowego. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają działać nam ponad granicami kraju. Odkryj nasze możliwości!

Czytaj więcej

Jesienna odsłona Bonarka City Center
09/2018

Jesienne kolekcje powoli wypierają letnie wyprzedaże. To dobry moment na odświeżenie swojej garderoby. Dla Bonarki City Center wykonaliśmy pierwsze jesienne motywy. Okleiliśmy drzwi frontowe. Druk zrealizowany na folii monomerycznej - materiale dedykowanym do aplikacji na powierzchniach płaskich.

Czytaj więcej

Finał loterii urodzinowej w CH Karolinka
09/2018

Za nami finał loterii urodzinowej w opolskim centrum handlowym Karolinka. Akcja przebiegała pod hasłem 10 nagród na 10 urodziny. Przygotowaliśmy loterię kompleksowo - od przygotowania materiałów reklamowych, aż po przeprowadzenie finału i dystrybucję nagród.

Czytaj więcej

DER-MED na wielkim formacie
09/2018

Przeprowadziliśmy kampanię reklamową dla Centrum Kosmetyczno - Dermatologicznego DER-MED. W prestiżowych krakowskich lokalizacjach wzmacnialiśmy świadomość obecności na rynku. Nasza reklama widoczna była przy galerii krakowskiej oraz przy ul. Celnej. Wydruk zrealizowany na bannerze.

Czytaj więcej

CITY na targach „Mieszkanie, Dom, Ogród"
09/2018

Wzięliśmy udział w krakowskiej edycji targów „Mieszkanie, Dom, Ogród", które 1 i 2 września odbyły się w centrum EXPO Kraków. Podczas wydarzenia, dedykowanego najnowszym rozwiązaniom w zakresie aranżacji i budownictwa, prezentowaliśmy nasze możliwości w zakresie druku indywidualnych projektów tapet i dekoracji.

Czytaj więcej

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.