Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Wielka Loteria Łowców
10/2018

Kusząca propozycja czeka na Was w centrach handlowych Factory. Przygotowaliśmy loterię konsumencką. Akcja pod hasłem „Zapoluj na nagrody. Wielka loteria łowców", która potrwa do 20 grudnia 2018 roku to szansa na wygranie atrakcyjnych nagród. Jesteśmy z Wami w Krakowie i Warszawie. Sprawdź szczegóły. Startujemy już w ten poniedziałek 22 października.

Czytaj więcej

Poznaj Kids Play z nowej strony
10/2018

Nasz autorski projekt Kids Play to połączenie zabawy, nauki i kreacji w nowoczesnym wydaniu. W formie zabawy, najmłodsi w twórczy i angażujący sposób poznają prawa nauki rządzące otaczającym nas światem. Nasze strefy Kids Play do przetestowania w galerii Echo Kielce oraz w galerii Veneda Łomża. Odkryj potencjał naszego projektu.

Czytaj więcej

Factory w nowej odsłonie
10/2018

Factory w nowej odsłonie od CITY. Zabezpieczyliśmy teren prac w krakowskim centrum outletowym wyjątkową oprawą wizualną. Na czas prowadzonych zmian wewnętrznych w galerii, przygotowaliśmy wydruk zrealizowany na folii monomerycznej w technologii UV. To atrakcyjna alternatywa na zabezpieczenie prac remontowych.

Branding Sacrum Profanum
10/2018

Kolejna edycja jednego z najciekawszych wydarzeń kulturalnych na mapie Europy już za nami. Sacrum Profanum, bo o nim mowa, to festiwal pełen koncertów, dyskusji oraz wydarzeń towarzyszących. Wykonaliśmy branding wydarzenia w krakowskim Centrum Kongresowym ICE a także zaznaczyliśmy obecność wydarzenia, poprzez montaż mobilnych nośników typu cube, w przestrzeni miasta Krakowa.

Trwa loteria w Focus Mall
10/2018

Kolejna z naszych realizacji dla galerii handlowych. W Piotrkowie Trybunalskim, w galerii Focus Mall, wystartowała loteria konsumencka pod hasłem „Mega promocja zakupów". Do wygrania wiele atrakcyjnych nagród, w wśród nich Citroen C3 Aircross. Przygotowaliśmy materiały graficzne, eksponującą akcję.

Instalacja Digital Signage dla Douglas
10/2018

Kolejna nasza instalacja Digital Signage dla perfumerii Douglas w warszawskich Złotych Tarasach. Wyjątkowa oprawa multimedialna salonu wspomaga komunikację z klientami. Ekranami LED i LCD 22'', 32'' i 43'' podkreśliliśmy wejście do salonu, jego wnętrze oraz strefę premier.

Czytaj więcej

Kampania dla Factory
10/2018

Pod hasłem „Jesień Łowców" przebiega najnowsza kampania promocyjna krakowskiego centrum outletowego Factory. Na jednej z naszych doskonale eksponowanych powierzchni reklamowych, przy porcie lotniczym Balice, wzmacniamy komunikację marki. Wydruk zrealizowany na siatce mesh w technologii druku UV.

Czytaj więcej

Finał Loterii w Galerii Tomaszów
10/2018

Przez cały wrzesień klienci Galerii Tomaszów mieli okazję wziąć udział w loterii konsumenckiej przebiegającej pod hasłem „Mega promocja zakupów". Przygotowaliśmy branding wydarzenia, punktu obsługi loterii oraz rampę eksponującą nagrodę główną - Citroena C3 Aircross. Dodatkowo, przeprowadziliśmy finał loterii, który miał miejsce 29 września.

Czytaj więcej

Biblioteka Kraków w oprawie CITY
10/2018

Przy zbiegu ulic: Krakowskiej i Węgłowej w zabytkowym zajeździe kazimierskim trwają prace związane z renowacją budynku i adaptacją dla powstającej siedziby Biblioteki Kraków. Na tę okoliczność przygotowaliśmy wielkoformatowy wydruk sygnalizujący charakter prowadzonych prac. Druk w technologii UV zrealizowaliśmy na siatce mesh.

Czytaj więcej

Dźwigacze Kultury 2018
10/2018

W dniach 3-4 października odbywa się konferencja Dźwigacze Kultury. Wydarzenie poświęcone badaniu, diagnozowaniu i interpretowaniu zjawisk zachodzących w szeroko pojętej kulturze to ważna dyskusja środowiska. Jesteśmy partnerem wydarzenia. Na tę okoliczność udostępniliśmy 5 kiosków multimedialnych wyposażonych w interaktywne programowanie służące badaniu i ocenie organizacji projektu.

Czytaj więcej

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.