Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Trzecia loteria M1 już za nami
06/2011

Tym razem loteria została zorganizowana w centrum handlowym M1 w Czeladzi. Zasady były podobne jak te w Krakowie, z tą różnicą, że kiosków było aż 7, a każdy składający się z totemu i nowoczesnego, wielofunkcyjnego kiosku. Rozszerzyliśmy funkcjonalność loterii o możliwość losowania codziennie w każdym kiosku, co pozwoliło wygenerować większy ruch klientów w nowym pasażu. Była to najbardziej zaawansowana z dotychczas zrealizowanych akcji.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.