Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Magazyn Design Alive o kiosku FIN
05/2018

Design Alive to prestiżowy magazyn, zabierający nas w inspirującą podróż po świecie architektury, mody, sztuki i stylu życia. W najnowszym numerze magazynu podążamy szlakiem Red Dot Design Award. Nasza realizacja, kiosk multimedialny FIN, to laureat tak pożądanej w świecie designu czerwonej kropki. Projekt jest odpowiedzią na coraz większe wymagania branży Digital Signage.

Czytaj więcej

Aranżacja dla salonów marki Gatta
05/2018

Uczestniczyliśmy w nowej odsłonie sieci salonów Gatta. Dla kilkudziesięciu salonów w całej Polsce przygotowaliśmy dedykowane materiały stanowiące motyw przewodni kolekcji wiosna/lato 2018. Wysokiej jakości wydruki w technologii UV zrealizowane zostały na materiale samba. Zastosowany rodzaj podłoża idealnie sprawdza się w przypadku rozwiązań aranżacyjnych. Samba jest odporna na wszelkiego rodzaju zagniecenia oraz rozciąganie.

Czytaj więcej

Magazyn branżowy pisze o CITY
05/2018

W najnowszym wydaniu magazynu Galerie handlowe przeczytacie o naszej realizacji Digital Signage. Kiosk multimedialny FIN - zdobywca tegorocznej edycji prestiżowej nagrody doceniającej najlepsze praktyki w dziedzinie projektowania Red Dot w kategorii product design powstał z myślą o rozbudowanych obiektach użyteczności publicznej, jak galerie handlowe, czy obiekty biurowe.

Czytaj więcej

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.