Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

CITY partnerem wernisażu Romualda Loeglera
02/2018

15 lutego, w krakowskim Pałacu Sztuki, odbył się wernisaż Romualda Loeglera, jednego z najwybitniejszych polskich architektów i urbanistów. Zostaliśmy głównym partnerem wystawy, która została opatrzona tytułem „Tworzenie architektury - od wolnej myśli do skonsolidowanej formy". To podjęcie twórczej refleksji autora nad procesem powstawania architektonicznego dzieła, ukazującej wysiłek kreatywny i intelektualny niezbędny do osiągnięcia architekton...

Czytaj więcej

Punkt informacji turystycznej Zakolove
02/2018

W samym sercu Zakopanego powstał nowoczesny punkt informacji turystycznej Zakolove. Jako lider branży digital signage wzięliśmy udział w kreowaniu cyfrowego centrum informacji. To pierwsza tego typu realizacja na Podhalu, gdzie oprócz tradycyjnej formy jesteśmy wciągnięci także w multimedialny świat informacji. Fotobudka, multimedialna mapa Tatr i wiele innych atrakcji czeka na Ciebie w budynku Morskiego Oka przy Krupówkach 30.

Czytaj więcej

Kartomat CITY na łamach branżowej prasy
02/2018

Polecamy najnowsze Shopping Center Poland Magazine, w którym doceniono naszą pionierską realizację kartomatu dla Bonarki City Center. Specjalistyczny, samoobsługowy terminal wydający karty podarunkowe doskonale wpisał się w trend powszechnej cyfryzacji. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej

Międzynarodowe Targi BUDMA 2018
02/2018

Trwają Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2018. Zostaliśmy generalnym partnerem miesięcznika „Architektura & Biznes”, jednego z wystawców tegorocznej edycji BUDMY. Przygotowaliśmy projekt stoiska targowego. W kształtowaniu architektonicznej przestrzeni ekspozycji wykorzystaliśmy siłę rozwiązań branży digital signage.

Czytaj więcej

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.