Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Nowość od T-mobiile
09/2011

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez telefonu. Technologia coraz bardziej zawładnęła naszym życiem, a operatorzy telefonów nie przestają zabiegać o naszą uwagę i aprobatę. T-mobile kolejny miesiąc zachęca klientów do skorzystania ze swojej oferty. Zadbaliśmy o dobrą widoczność operatora. W kluczowych lokalizacjach zamieściliśmy powierzchnie reklamowe, które skutecznie inspirowały i zachęcały do skorzystania z usług T-mobile.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.