Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Muzyczne show od Tvn
04/2011

Tvn rusza ze swoją nową ramówką. Jedną z propozycji na sobotni wieczór jest muzyczne show „X-factor". To pełen emocji i wrażeń program, w którym śledzimy wokalne zmagania uczestników. Zadbaliśmy o jego dobrą widoczność Zadrukowaliśmy ponad 4271 m2 powierzchni reklamowej. Kampania objęła 4 lokalizacje w 3 miastach: Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Wielkoformatowe powierzchnie skutecznie wspierały świadomość muzycznego show.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.