Digital
Libero

Zakończyliśmy instalację 14 kiosków multimedialnych w galerii Libero. Ergonomia i wielofunkcyjność urządzeń sprawia, że to nie tylko praktyczne narzędzie komunikacji z klientami, ale również ważny element kreujący wizerunek galerii.

W katowickiej galerii Libero, należącej do portfela Echo Investment, zakończyliśmy multimedialną instalację. W przestrzeni 3-kondygnacyjnego centrum handlowego zamontowaliśmy, wykonane od podstaw kioski multimedialne FIN. Współczesna technologia, doświadczenie branży Digital Signage sprawiły, że nasze kioski FIn, sprawdzają się nie tylko w przypadku nawigacji po rozbudowanym centrum, ale również, dzięki wbudowanemu modułowi loteryjnemu umożliwiają przeprowadzanie akcji prosprzedażowych. Urządzenia wyposażone w komputer Intel Nuc oraz czytnik kart RFID gwarantuje profesjonalne wsparcie w przypadku organizacji konkursów, czy loterii. 

Realizacja:

  • instalacja 14 kiosków multimedialnych FIN
  • kioski o przeznaczeniu: nawigacyjnym i reklamowym
  • 8 kiosków z modułem loteryjnym, o rozdzielczości ekranu 1920x1080
  • egonomiczna bryła nawiązująca do detali architektonicznych obiektu
Libero. Realizacje. Digital. Kioski multimedialne I CITY. Ekspert komunikacji wizualnej FIN. Kiosk multimedialny I CITY Kiosk multimedialny FIN I CITY Kiosk multimedialny FIN I CITY

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.