Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Nissan i Mercedes prezentują swoje nowości
03/2011

Klasyka w nowoczesnym wydaniu. Imponujący design, opatrzony najnowocześniejszą technologią to cechy charakterystyczne Nissana i Mercedesa. Liderzy branży motoryzacyjnej wsprowadzili na rynek nowe modele samochodów. Z tej okazji na ulicach naszego miasta zawisły siatki wielkoformatowe. 

Walentynki z Parfois
03/2011

Luty to miesiąc miłości. Doskonale o tym wie Parfois, które zapraszało w wielkim stylu i formacie do nowo otwartego sklepu w Galerii Krakowskiej. Przygotowaliśmy i zamontowaliśmy na tę okazję siatkę mesh, która intrygowała i zachęcała klientów galerii do zakupów. Doskonała jakość wydruku i wierne odwzorowywanie barw to cechy charakterystyczne realizacji. Nośnik dodatkowo posiada pełne oświetlenie, które doskonale eksponuję reklamę nawet w nocy!

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.