Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

ISE już wkrótce!
01/2019

Przed nami największe na świecie targi z branży Digital Signage i Augmented Reality. Ruszamy do Amsterdamu na Integrated Systems Europe. W dniach 5-8 lutego 2018 będziemy prezentować skalę naszych możliwości w zakresie Digital Signage - wielofunkcyjne kioski multimedialne oraz instalacje wielkoformatowych ekranów LED i LCD. Zapraszamy na stoisko C218 w hali 8.

Czytaj więcej

Reklama LED dla NCK
01/2019

Zobacz nową odsłonę Nowohuckiego Centrum Kultury. Wyjątkowy wygląd i prestiż podświetlanego logotypu Centrum zapewniło CITY. Wykonaliśmy charakterną ekspozycję logo NCK-u. Do jej produkcji wykorzystaliśmy moduły LED, płytę Dibond oraz folię translucentną.

Czytaj więcej

Kampania zewnętrzna dla Engie
01/2019

W Krakowie i Katowicach na naszych powierzchniach wielkoformatowych prowadzimy kampanię Engie, lidera rozwiązań energetycznych. Projekt zrealizowaliśmy od A do Z: kreacja graficzna, wydruk grafiki na dedykowanym materiale oraz montaż na prestiżowych nośnikach reklamowych. Łącznie zadrukowaliśmy 336 m kw siatki mesh.

Czytaj więcej

Oprawa Sylwestrowa
01/2019

W szampańskim nastroju Nowy Rok przywitaliśmy w grodzie kraka. Na okoliczność, odbywającej się na 3 krakowskich scenach, zabawy sylwestrowej wykonaliśmy oprawę wizualną scen i barierek reklamowych. Do realizacji projektu wykorzystaliśmy m.in. siatkę mesh oraz banner.

Czytaj więcej

Etam na wielkim formacie
01/2019

Odkryj french liberté od ETAM. Nową, zmysłowa linię bielizny znajdziecie w salonach sieci marki. CITY, doskonale ten fakt promuje w Krakowie. Naszą powierzchnię znajdziecie na wprost Galerii Krakowskiej, w sąsiedztwie Dworca Głównego. Międzynarodowy zasięg kampanii gwarantowany.

Czytaj więcej

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.