FIRMA

Jesteśmy doświadczoną agencją komunikacji wizualnej, zapewniającą innowacyjne rozwiązania w zakresie: reklamy zewnętrznej, aranżacji witryn sklepowych, realizacji kiosków multimedialnych, wydruków wielkoformatowych oraz projektowania i zabudowy indywidualnych stoisk targowych. Od 20 lat z sukcesem obserwujemy rozwój marek, które dzięki naszym realizacjom budują przewagę konkurencyjną.

Tworzymy wszechstronny zespół łączący kompetencje wielu specjalistów. CITY to zespół projektantów, grafików, projektantów, specjalistów w zakresie druku oraz handlowców, którzy tworzą rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, na najwyższym światowym poziomie. Jako agencja komunikacji wizualnej, istniejąca na rynku od ponad dwudziestu lat, dostarczamy szereg dedykowanych rozwiązań. Outdoor, instore, digital, print i expo - te pięć haseł to najkrótsza definicja naszej działalności. Połączenie kompetencji zespołu i nowoczesnego zaplecza technologicznego pozwala obsługiwać klientów w sposób kompleksowy - od koncepcji, poprzez produkcję, aż po montaż w wielu miejscach docelowych. Dysponujemy rozbudowaną siecią nośników reklamowych, aranżujemy witryny i wnętrza sklepów, a także realizujemy projekty Digital Signage. Specjalizujemy się w instalacjach wielkoformatowych ekranów LED i wdrożeniach autorskich kiosków multimedialnych. Oferujemy również wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe, a także projekty i realizacje stoisk targowych z wykorzystaniem urządzeń multimedialnych. Współpracujemy z największymi polskimi i zagranicznymi markami. Nieustannie obserwujemy, interpretujemy i reagujemy na zmiany rynkowe, aby jeszcze ściślej tworzyć wartość dla klienta. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu w połączeniu z najnowocześniejszym parkiem technologicznym pozwoliła z sukcesem zrealizować projekty dla takich marek, jak Huawei, Douglas, Nike, Adidas, czy New Balance.

Tożsamość

Badamy, interpretujemy, rozpoznajemy i wyznaczamy - to nasza misja i nasze codzienne wyzwania. Podążamy za trendami i proponujemy innowacyjne rozwiązania pod szeroko pojęty rynek Out Of Home. Wychodzimy z pomysłem, wdrażamy i z sukcesem go realizujemy. Doświadczenie płynące z pasji i nieustannego bycia najlepszym czyni nas liderem.

Tworzymy zespół specjalistów z zakresu marketingu, architektów i designerów, dla których kreatywne pozycjonowanie marki jest sztuką gwarantującą sukces we współczesnej rzeczywistości rynkowej. Łączymy doświadczenie branży kreatywnej i specjalistów IT. Osiągnięcia technologiczne adaptujemy do potrzeb tworzenia innowacyjnych narzędzi w zakresie komunikacji wizualnej. Posiadamy własny park technologiczny, dzięki czemu nasze pole działania jest niemal nieograniczone.

Portfolio naszych usług charakteryzują takie słowa, jak: outdoor, instore, digital, print i expo. Dysponujemy rozbudowaną siecią nośników reklamowych, projektujemy i aranżujemy przestrzenie handlowe. Dostarczamy personalizowane rozwiązania digital signage. Ponadto, specjalizujemy się w wydrukach wielkoformatowych oraz realizacji stoisk targowych.

 

Kiedy w 1998 roku powstało CITY, naszym celem było wprowadzenie na rynek rozwiązań wspierających strategię komunikacyjną marki. Po 20 latach istnienia zdobyliśmy więcej doświadczenia, niż mogliśmy się spodziewać. Zaczynaliśmy od podstawowych tablic reklamowych, by dziś móc oferować jedne z najlepszych technologii w kraju.

Stawiamy na nieustanny rozwój. Współczesna rzeczywistość rynkowa wymaga ciągłego aktualizowania wiedzy, aby móc w sposób kompleksowy odpowiadać na potrzeby klientów. Naszą działalność rozpoczynaliśmy od oferowania nośników reklamowych, aby dziś stać się liderem branży digital signage i  dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania wspierające komunikację wizualną marki.

Dzięki dogłębnej analizie rynku i zrozumieniu potrzeb klientów w 2006 roku uruchomiliśmy własną drukarnię. Nowoczesny park maszynowy zapewnia nam niezależność od zewnętrznych podwykonawców i pozwala oferować klientom rozwiązania na najwyższym, światowym poziomie.

 

Historia
Zespół

Profesjonalni i zgrani to właśnie my! Inwestujemy w ludzi i otaczamy się najlepszymi specjalistami, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności. Naszą ekipę stanowią architekci, projektanci graficzni, specjaliści z zakresu marketingu, drukarze i handlowcy, bez których nigdy nie osiągnęlibyśmy sukcesu.

Zaczynaliśmy od trzech wspólników, którzy położyli solidny fundament pod prężny rozwój i umocnienie naszej marki na rynku. Dzisiaj jesteśmy liderem branży i wytyczamy nowe horyzonty. Tworzymy zespół najlepszych fachowców w swoich dziedzinach, dzięki którym możemy zapewniać kompleksową obsługę projektu - od przedstawienia konceptu, jego wdrożenia, aż po finalną realizację. Zaangażowanie, z jakim działamy, doskonale oddaje logo firmy - czerwień podkreśla wspólną pasję i determinację do świadczenia wysokiej jakości usług.

Dziś nadal filary marki CITY tworzą trzej wspólnicy: Rafał Zamorski, który zajmuje stanowisko Dyrektora ds. sprzedaży, Wiesław Stopa zarządzający Działem Finansów i zasobami ludzkimi, oraz Zbigniew Wróblewski, zarządzający Działem Produkcji.

Prowadzimy politykę zrównoważonego rozwoju. W swojej pracy kierujemy się społecznymi, etycznymi oraz ekologicznymi czynnikami prowadzenia działalności. Rzetelność, odpowiedzialność i zaufanie, to wartości które stawiamy na pierwszym miejscu.

Społeczna odpowiedzialność biznesu to filozofia, która stanowi integralne założenie naszej strategii. Jesteśmy świadomi, że nasza działalność może bezpośrednio wpływać na otoczenie, w którym funkcjonujemy. Prowadzimy politykę zrównoważonego działania, by sprostać społecznym i środowiskowym wyzwaniom. Angażujemy się w lokalne inicjatywy, inwestujemy w kapitał społeczny, a naszą działalność biznesową determinują zasady polityki środowiskowej. W kształtowaniu długotrwałych relacji z interesariuszami kierujemy się zasadami przejrzystej współpracy, opartej na zaufaniu.

W ramach działalności charytatywnej współpracujemy między innymi z Fundacją Tesco, Stowarzyszeniem Siemacha, a także Stowarzyszeniem Przyjaciół Polskiej Akcji Humanitarnej.

Odpowiedzialność Społeczna
Osiągnięcia
i nagrody

Chwalimy się, bo jest czym! Przez niemal dwadzieścia lat naszej działalności na rynku zdobyliśmy wiele prestiżowych nagród i wyróżnień za zrealizowane projekty i przeprowadzone kampanie.

Jesteśmy laureatem prestiżowych rankingów doceniających nowatorstwo, rozwój i osiągane wyniki. W 2014 roku otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu, doceniający prowadzenie polityki racjonalnego zarządzania, który jeszcze bardziej zmotywował nas do ciężkiej pracy, by w 2016 roku zająć zaszczytne miejsce w gronie dynamicznie rozwijających swój potencjał firm rankingu Forbesa. W 2017 roku zostaliśmy docenieni przez Polish Digital Signage Association Awards, otrzymując nagrody za realizacje digital signage.

 

 

"Jesteśmy pionierem nowoczesnych technologii w branży komunikacji wizualnej. Osiągnięcia przemysłu IT odważnie adaptujemy do potrzeb innowacyjnych narzędzi, które wspierają sprzedaż, kreują wizerunek i wzmacniają relację z klientem".


10 lat
działalności
20 doświadczonych
specjalistów
3400 m kw. powierzchni
produkcyjnej
999900 m kw. druku 
rocznie

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.