FIRMA

Udane realizacje, które dla naszych klientów stają się źródłem satysfakcji i dumy, są najlepszym dowodem skuteczności, efektywności oraz profesjonalizmu naszych działań.

Tworzymy wszechstronny zespół łączący kompetencje wielu specjalistów. Dysponujemy własnym parkiem technologicznym, który spełnia najwyższe standardy jakości druku i postprodukcji.
 Połączenie kompetencji zespołu i nowoczesnego zaplecza maszyn produkcyjnych pozwala obsługiwać klientów w sposób kompleksowy – od koncepcji, poprzez produkcję, aż po montaż w wielu miejscach docelowych.

Tożsamość

Badamy, interpretujemy, rozpoznajemy i wyznaczamy - to nasza misja i nasze codzienne wyzwania. Podążamy za trendami i proponujemy innowacyjne rozwiązania pod szeroko pojęty rynek Out Of Home. Wychodzimy z pomysłem, wdrażamy i z sukcesem go realizujemy. Doświadczenie płynące z pasji i nieustannego bycia najlepszym czyni nas liderem.

Łączymy doświadczenie branży kreatywnej i specjalistów IT. Tym samym osiągnięcia technologiczne adaptujemy do potrzeb stworzenia innowacyjnych narzędzi w zakresie komunikacji wizualnej. Oprócz nowoczesnych technologii, wciąż pamiętamy o tradycyjnych nośnikach i oferujemy klasyczne tablice billboardowe oraz reklamy wielkoformatowe. Wierzymy jednak, że przyszłość należy do strefy digital. 

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań z zakresu digital signage. Tworzymy systemy kiosków multimedialnych: informujących, nawigacyjnych, a także obsługujących loterie i programy lojalnościowe. Proponujemy przykuwające uwagę aranżacje witryn sklepowych, zarówno tradycyjnymi metodami, takimi jak druk, jak i nowoczesnymi rozwiązaniami - np. instalacja ekranów LED.

Posiadamy własny park technologiczny, dzięki czemu nasze pole działania jest niemal nieograniczone. Angażujemy cały zespół i wychodzimy z najbardziej optymalnymi rozwiązaniami, dopasowanymi indywidualnie do potrzeb Klienta. Nie zamykamy się na nowe wyzwania, inwestujemy w rozwój miasta, które jest dla nas źródłem niekończących się inspiracji.

Kiedy w 1998 roku powstało CITY, naszym celem było wprowadzenie na rynek rozwiązań wspierających strategię komunikacyjną marki. Po 20 latach istnienia zdobyliśmy więcej doświadczenia, niż mogliśmy się spodziewać. Zaczynaliśmy od podstawowych tablic reklamowych, by dziś móc oferować jedne z najlepszych i najnowocześniejszych technologii w kraju.

Stawiamy na rozwój! Dzięki dokładnej analizie rynku i zrozumieniu potrzeb Klientów w 2006 roku uruchomiliśmy własną drukarnię, staliśmy się niezależni, a pracę wykonujemy szybciej i sprawniej.

Lubimy wyznaczać drogi! Do nas należy pionierskie wykorzystanie nowoczesnych technologii w branży komunikacji wizualnej. Wzbogaciliśmy tym samym polski rynek reklamą zewnętrzną z zastosowaniem technologii cyfrowej LED, która była odpowiedzią na dynamiczny rozwój branży IT. Następnie, monitorując trendy, postanowiliśmy kompleksowo zająć się produkcją kiosków multimedialnych, które projektujemy, realizujemy i wyposażamy odpowiednim oprogramowaniem.

Portfolio naszych klientów jest bogate. Zaufaniem obdarzyly nas zarówno lokalnie działające instytucje, jak i międzynarodowe marki. 20 letnie doświadczenie pozwoliło nam skutecznie zaistnieć w świadomosci klientów, co jest dla nas źródłem największej satysfakcji.

Historia
Zespół

Profesjonalni i zgrani, to właśnie my! Inwestujemy w ludzi i otaczamy się najlepszymi specjalistami, którzy dzielą się swoją wiedzą i wykorzystują ją w codziennych projektach. Naszą ekipę stanowią projektanci, handlowcy, drukarze, graficy i specjaliści, bez których nigdy nie osiągnęlibyśmy sukcesu.

Zaczynaliśmy od trzech wspólników, którzy położyli solidny fundament pod prężny rozwój i umocnienie naszej marki na rynku. Dzisiaj jesteśmy w czołówce branży i zatrudniamy ponad 50 osób. Tworzymy zespół najlepszych fachowców w swoich dziedzinach, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową obsługę Klienta, od przedstawienia konceptu, jego wdrożenia, aż do końcowej realizacji. Jesteśmy kreatywni i zmotywowani do przekraczania własnych granic i stawania na wysokości zadania. Doświadczenie pozwala nam doradzać optymalne rozwiązania, a także pracować nad nowymi, unikalnymi projektami. Zaangażowanie, z jakim działamy, doskonale oddaje logo firmy - czerwień podkreśla wspólną pasję i niekończącą się energię do wykonywania swojej pracy.

Dziś nadal filary marki City tworzą trzej wspólnicy: Rafał Zamorski, który zajmuje stanowisko Dyrektora ds. sprzedaży, Wiesław Stopa zarządzający Działem Finansów i zasobami ludzkimi, oraz Zbigniew Wróblewski, szef Działu Produkcji.

Jesteśmy świadomi, że nasze działania mogą pozytywnie oddziaływać na otoczenie, w którym funkcjonujemy. Wierzymy, że mamy bezpośredni wpływ na rozwój społeczeństwa, Angażujemy się w akcje charytatywne oraz wspieramy fundacje. Rzetelność, odpowiedzialność i zaufanie, to wartości, które stawiamy na pierwszym miejscu.

Wszystkie aktywności związane z odpowiedzialnością społeczną biznesu wykonujemy dobrowolnie i są one najczęściej długoterminowe. Wspieramy zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie akcje charytatywne pomagając najbardziej potrzebującym.

Współpracujemy m.in. z fundacją Tesco, która w sierpniu 2017 roku nieodpłatnie korzystała z naszych 15 tablic billboardowych oraz 2 ekranów LED, za pomocą których informowała o zbiórce środków na zakup karetki. Wspieramy również stowarzyszenie Siemacha, które pomaga dzieciom i młodzieży. W ramach wspólnych działań, na głównych ulicach Krakowa zamieszczona została powierzchnia wielkoformatowa zachęcająca do przekazania 1% podatku. W marcu 2017 roku podpisaliśmy umowę współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Polskiej Akcji Humanitarnej, w ramach której umieszczamy i rozpowszechniamy informacje o wsparciu organizacji, udostępniając wybrane powierzchnie reklamowe.

Odpowiedzialność
Społeczna
Osiągnięcia
i nagrody

Chwalimy się, bo jest czym! Przez niemal 20 lat działania na rynku zdobyliśmy wiele prestiżowych nagród i wyróżnień za zrealizowane projekty i przeprowadzone kampanie.

Jesteśmy laureatem prestiżowych rankingów doceniających nowatorstwo, rozwój i osiągane wyniki. W 2014 roku otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu, który jeszcze bardziej zmotywował nas do ciężkiej pracy, by w 2016 roku zająć zaszczytne miejsce w gronie dynamicznie rozwijających swój potencjał firm rankingu Forbesa.

"Jesteśmy pionierem nowoczesnych technologii w branży komunikacji wizualnej. Osiągnięcia przemysłu IT odważnie adaptujemy do potrzeb innowacyjnych narzędzi, które wspierają sprzedaż, kreują wizerunek i wzmacniają relację z klientem."


10 lat
działalności
20 doświadczonych
specjalistów
3400 m.kw. powierzchni
produkcyjnej
999900 m. kw. druku 
rocznie

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.