Oferta

„Udane realizacje, które stają się dla naszych klientów źródłem dumy i satysfakcji, są najlepszym dowodem profesjonalizmu i skuteczności naszych działań”.

Jesteśmy pionierem nowoczesnych technologii w branży komunikacji wizualnej. Osiągnięcia przemysłu IT odważnie adaptujemy do potrzeb innowacyjnych narzędzi, które wspierają sprzedaż, kreują wizerunek i wzmacniają relację z klientem. Jako pierwsi w Polsce instalowaliśmy wysokiej jakości ekrany LED w witrynach sklepowych i galeriach handlowych. Jako pierwsi zrealizowaliśmy także oryginalny kiosk sprzedażowy, który bazuje na technologii lift and learn. Kreowanie innowacyjnych rozwiązań to dla nas źródło największej satysfakcji.

Outdoor

Kampanie outdoorowe to ważny element komunikacji wizualnej marki. Prezentacja treści na nośnikach zewnętrznych buduje prestiż, zwiększa rozpoznawalność i pozwala dotrzeć do setek tysięcy odbiorców. Sukces gwarantują starannie wybrane lokalizacje, które mieszczą się przy dużych węzłach komunikacyjnych, a także dobrze wyeksponowane powierzchnie, które momentalnie zdobywają uwagę.

- powierzchnie wielkoformatowe

Operujemy w największych polskich miastach, oferując klientom nośniki o najwyższych parametrach reklamowych wraz z pełną obsługą w zakresie realizacji kampanii.

- ekrany led

Oferujemy dostęp do sieci ekranów LED, które mieszczą się w najbardziej ruchliwych punktach miejskich aglomeracji.

- systemy kierunkowe

Realizujemy systemy tablic kierunkowych, które skutecznie doprowadzają klientów do galerii handlowych, salonów sprzedaży i oddziałów firmowych.

- tablice billboardowe

Dysponujemy siecią ponad 2 000 tardycyjnych tablic billboardowych, które mieszczą się zarówno przy trasach przelotowych o dużym natężeniu ruchu, jak i w ważnych dla miasta węzłach komunikacyjnych. 

Outdoor
zobacz
Instore
zobacz

Oferujemy aranżację witryn sklepowych, realizację materiałów POS i produkcję wszelkich elementów wspierających sprzedaż. Działamy kompleksowo – od kreacji, poprzez doradztwo w zakresie wyboru materiałów i technologii, aż po realizację w dowolnie wskazanych lokalizacjach.

Aranżowanie witryn sklepowych to sztuka inspirowania klientów, rozpalania ich wyobraźni i kreowania potrzeby doświadczenia tego, co kryje się wewnątrz sklepu. W tej dziedzinie jesteśmy ekspertem. Niepowtarzalne kreacje to nasza specjalność.

Oferujemy kompleksowe aranżacje witryn sklepowych – od koncepcji do realizacji. Doświadczony zespół projektantów, doskonała znajomość dostępnych rozwiązań, a także nowoczesne zaplecze produkcyjne sprawiają, że nawet najśmielsze wizje naszych klientów skutecznie przekuwamy w rzeczywistość. Oryginalna kreacja, starannie wybrane materiały, wysoka jakość druku i profesjonalny montaż to znaki rozpoznawcze naszych realizacji.

Obsługujemy salony sprzedaży w Polsce i zagranicą. Powszechnie znane marki, które dysponują rozległą siecią sklepów, od lat powierzają nam kreowanie swoich witryn. Realizujemy projekty we wskazanych punktach sprzedaży na terenie całej Europy.

Instore
Digital

Jesteśmy pionierem wdrażania wysokiej jakości ekranów LED i LCD, które instalujemy w szeroko rozumianym obszarze instore. Specjalizujemy się również w projektowaniu terminali multimedialnych. Każda nasza realizacja to skuteczne wsparcie dla marketingu i sprzedaży.

Wielkopowierzchniowe ekrany LED to alternatywa dla tradycyjnych nośników reklamowych. Trudno przecenić siłę oddziaływania dynamicznego obrazu, który pozwala kreować przekaz reklamowy w czasie rzeczywistym.

Witryna to swoista „wizytówka” każdego sklepu. Skutecznie wzmacniamy potencjał marketingowy witryn za pomocą nowoczesnych ekranów LED. Wysokiej jakości obraz i dynamiczny content to skuteczny sposób, by zachęcić klientów do wizyty w sklepie.

Projektujemy terminale informacyjne i nawigacyjne. Nowoczesne urządzenia, które wykonujemy z materiałów najwyższej jakości, znajdują zastosowanie w wielu przestrzeniach codziennego życia. 

Prowadzimy kompleksowo loterie promocyjne, programy lojalnościowe i akcje wspierające sprzedaż. Zapewniamy profesjonalną i systemową obsługę tego rodzaju przedsięwzięć.

 

Digital
zobacz
Print
zobacz

Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, który zapewnia najwyższej jakości wydruki w oparciu o technologie latex, uv i solvent. Współpracujemy z najlepszymi producentami materiałów, farb i urządzeń. Jakość realizowanych wydruków to dla nas sprawa najwyższej wagi.

Realizujemy zamówienia zarówno na materiałach rolowych, takich jak papiery, folie, siatki czy tkaniny, jak i na materiałach sztywnych, takich jak karton, płyty syntetyczne, drewno czy ceramika.

Duże możliwości postprodukcji pozwalają nam opracować wydruki według najbardziej wyszukanych pomysłów, a specjalistyczne techniki uszlachetniania gwarantują zaspokojenie najbardziej wyrafinowanych gustów. Wydruki poddajemy starannej obróbce pod kątem ich ostatecznego przeznaczenia. Nowoczesne plotery tnące wycinają precyzyjnie określone rozmiary i kształty, a inne specjalistyczne narzędzia wzbogacają wydruki o niezbędne usztywnienia, przeszycia i zgrzewy.   

Print

"Innowacyjne pomysły z sukcesem przemieniamy w zrealizowane projekty. Jesteśmy firmą, która zapewnia nowoczesne sprzęty, techniki i materiały do prowadzenia efektywnej komunikacji wizualnej."

Motto
zobacz

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.