Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

No to Frugo
04/2012

Gdyby tak z reklam można było wywróżyć przyszłość… Czy lato w tym roku będzie gorące czy zimne? Patrząc na reklamy gwarantujące orzeźwienie widać, że lato tuż, tuż. Pod hasłem „Cała pojemność po waszej stronie” Frugo wraca z intensywną kampanią. Reklamy promujące ten napój pojawiły się na naszych siatkach w Krakowie na Arpisie i przy ul. Pawiej A.

Nowa odsłona Mercedes-Benz
04/2012

Mercedes-Benz w nowym wydaniu. Już dzisiaj do salonów w całej Polsce trafił najnowszy model Mercedesa klasy A. Premiera samochodu odbyła się w kwietniu na Rynku Głównym w Krakowie. Siatka promująca to wydarzenie pojawiła się na Hotelu Forum od strony północnej.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.