Aktualności

Śledź aktualności ze świata CITY i pozostań z nami w stałym kontakcie. 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań, co więcej, przyjmujemy je, analizujemy i realizujemy. Z pasją podchodzimy do kolejnych projektów, nie zwalniamy tempa, a nasz zakres działań jest bardzo szeroki. Spotykamy wiele wspaniałych osobistości, a nasze ścieżki łączą się, by wspólnie tworzyć unikatowe projekty. Przeczytajcie nad czym aktualnie pracujemy.

Modernizacja wnętrza Muzeum Armii Krajowej
08/2016

Świadcząc dużo usług komercyjnych, nie zapominamy o naszych partnerach. W sierpniu w ramach współpracy partnerskiej zajęliśmy się modernizacją wnętrza Muzeum Armii Krajowej. Dzięki nam szafy w Muzeum Armii Krajowej im. Generała Emila Fieldorfa "Nila" prezentują się świetnie! Przy wyklejce zastosowaliśmy folię monomeryczną, która najlepiej się sprawdza w przypadku wyklejania powierzchni płaskich, jest samoprzylepna i łatwo się usuwa.

Mistrzostwa Świata na kolnej
08/2016

W dniach 11 - 17 lipca na torze kajakowym na Kolnej w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 w kajakarstwie slalomowym. W szranki rywalizacji stanęło ponad 700 kajakarzy z całego świata, którzy zmierzyli się ze sobą, walcząc o puchar Mistrza Świata. My, z racji zaangażowania, trzymaliśmy kciuki dwa razy mocniej niż mogliśmy. Na samym evencie można było oglądać wykonane przez nas bannery, jak i LED-a.

Bandy w Tauron Arenie
08/2016

W ramach sierpniowych działań możemy się pochwalić doskonałym projektem i wykonaniem band w Tauron Arenie Kraków. Wyjątkowa oprawa graficzna podkreślała rywalizacje sportowe. Nieskromnie stwierdzamy, że podczas widowiskowego meczu hokeja, prezentują się jeszcze lepiej niż na co dzień!

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.