Digital
Big Star

Zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste! Poznaj naszą multimedialną realizację dla salonu Big Star w Jarocinie. Dedykowane urządzenie Digital Signage wspomaga proces zakupowy klienta.

Realizacją Digital Signage wsparliśmy ścieżkę zakupową Klienta. W salonie Big Star w Jarocinie zainstalowaliśmy multimedialne urządzenie, które pozwala na poznanie szczegołów interesujacej nas pary spodni, co wiecej pozwala na porównanie parametrów kilku sztuk. Urządzenie wyposażone w monitor dotykowy IIYAMA o przekątnej 22'' działa na zasadzie systemu RFID. Każda para spodni wyposażona jest w dedykowany tag, który jest zczytywany w urządzeniu. Wystarczy zawiesić produkt w obrębie urządzenia, aby natychmiast uzyskać szczegółową informację o spodniach.

Realizacja:

  • realizacja Digital Signage dla salonu Big Star
  • multimedialne urządzenie działające w oparciu o system RFID
  • dotykowy monitor IIYAMA 22''
  • wsparcie procesu zakupowego klienta
Big Star. Realizacje. Digital Signage. Urządzenie multimedialne. Ekran LED. Czytnik kodów RFID I CITY. Ekspert komunikacji wizualnej.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.