Kreacja
CITY

Za nami targi Budownictwa i Aranżacji MDO - mieszkanie, dom, ogród. Podczas krakowskiej edycji wydarzenia mieliśmy okazję prezentować nasze możliwości w zakresie druku indywidualnych projektów tapet i dekoracji.

Targi MDO to kompedium wiedzy nowoczesnego budownictwa, innowacyjnych rozwiązań i eksperckiej wiedzy na temat dostępnych rozwiązaniach w zakresie technologii budowlanych. Na tę okoliczność przygotowaliśmy stoisko wystawiennicze o konstrukcji aluminiowej o łącznej powierzchni 20 m kw. Wyjątkową oprawę stoiska nadały podświetlane ściany modułami LED z nadrukiem na tkaninie terralight. Rozwiązania multimedialne, stanowiące intergralny zamysł stoiska, umożliwiły w łatwy i prosty sposób przedstawiać nasze możliwości w zakresie druku indywidualnych projektów tapet i dekoracji.

Realizacja:

  • projekt i realizacja stoiska wystawienniczego
  • stoisko targowe o powierzchni 20 m kw.
  • kioski multimedialne stanowiące atrakcyjne wsparcie prezentacji dedykowanych rozwiązań aranżacyjnych
CITY. Stoisko wystawiennicze. Autorskie projekty. Rozwiązania multimedialne. Projekty Expo Kraków I CITY. Ekspert komunikacji wizualnej

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.