Digital
OEES

Trwa Open Eyes Economy Summit 2018. Jako partner wydarzenia udostępniliśmy 4 kioski multimedialne nawigujące po rozbudowanym programie kongresu.

To już trzecia edycja kongresu Open Eyes Economy Summit, która odbywa się niezmiennie w Centrum Kongresowym Ice Kraków. Wydarzenie, które skupia praktyków z kręgu różnych środowisk to ważny głos w debacie na temat roli i znaczenia odpowiedzialności społecznej w biznesie. Podczas 2 dniowego wydarzenia wspólnie zastanawiać będziemy się nad najlepszymi praktykami gospodarczymi, opartymi na wartościach społecznych. Jesteśmy partnerem wydarzenia. Przygotowaliśmy cyfrowe wsparcie kongresu. W udostępnionych przez nas kioskach multimedialnych, wyposażonych w specjalnie przygotowaną na tę okoliczność aplikacji, znajdziecie szczegółowe informacje na temat wydarzenia i programu.

Realizacja:

  • partner kongresu Open Eyes Economy Summit 2018
  • cyfrowe wsparcie wydarzenia
  • udostępnienie 4 kiosków multimedialnych z dedykowaną aplikacją
OEES. Realizacja. Digital. Kioski multimedialne I CITY

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.