Print
Polski Związek Kajakowy

Dołączyliśmy do grona Partnerów Polskiego Związku Kajakowego. Logo CITY znajdziecie na koszulkach wszystkich reprezentantów kadry narodowej slalomu seniorów i juniorów, a także na pokładach kajaków i kanadyjek reprezentacji Polski. Dla nas to kolejny powód do dumy! 

Od początku działalności naszej firmy aktywnie wspieramy lokalne organizacje społeczne, instytucje kultury i sztuki, a także organizacje i towarzystwa sportowe. Od lat angażujemy się zarówno w duże wydarzenia sportowe organizowane przez ZIS w Krakowie, jak i w aktywność Krakowskiego Klubu Kajakowego oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji „Kolna”. Nasza wytrwałość i determinacja, by promować wartość aktywnego trybu życia, doprowadziła nas do zawarcia umowy o współpracy z Polskim Związkiem Kajakowym (PZKaj).

Jesteśmy dumni, że w sposób konsekwentny i długoterminowy wspieramy instytucję, która od 1930 roku zrzesza zawodników, trenerów i działaczy popularyzujących kajakarstwo. Cieszymy się, że możemy współpracować z wielokrotnie nagradzaną instytucją, która trzykrotnie, w 1990, 2001 i 2010 roku byłą organizatorem mistrzostw świata w kajakarstwie. Od stycznia 2018 roku, w ramach podpisanej umowy, zarówno kajaki i kanadyjki, jak i oficjalne stroje sportowe polskiej kadry narodowej kajakarstwa oznaczone są widocznym logo CITY. Zawodnicy startują w zawodach rangi krajowej i międzynarodowej, w Polsce i zagranicą. 

Oficjalna strona Polskiego Związku Kajakowego: www.pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy. Reklama zewnętrzna. Cube. Technologia wydruku UV.

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.