Rozwiązania Digital Signage w centrum Zakolove

Realizacje z wykorzystaniem narzędzi digital signage cieszą się dużym powodzeniem. Ich walory doceniają nie tylko zarządcy galerii handlowych, lecz także coraz częściej gospodarze miast i właściciele hoteli.

Jako lider branży digital signage wzięliśmy udział w kreowaniu cyfrowego Centrum informacji „Zakolove”. Nowoczesny punkt informacyjny, zlokalizowany w samym sercu Zakopanego przy ul. Krupówki 30 to połączenie tradycji z nowoczesnością. To pierwsza tego typu realizacja na Podhalu agregująca ofertę turystyczną całego regionu. Przygotowaliśmy multimedialną odsłonę podhalańskiego Centrum informacji turystycznej. Zaprojektowaliśmy pięć kiosków multimedialnych - dwa wiszące i trzy stojące. Każdy z nich wyposażyliśmy w dedykowany system informatyczny, umożliwiający zapoznanie się z ofertą regionu i zaplanowanie swojego pobytu w szczegółach. Nowoczesną atmosferę „Zakolove” podkreślają dwie instalacje „TV wall" złożone łącznie z 15 ekranów. Urządzenie przystosowaliśmy w ten sposób, że każdy z nich może emitować indywidualny obraz, jak również prezentować jeden, spójny widok. Atrakcję centrum stanowi oryginalna fotobudka typu greenbox, która pozwala przyjezdnym zrobić zdjęcie, a nawet nagrać krótki film w typowej scenerii Podhala. Kolejną atrakcyjną propozycję punktu informacyjnego Zakolove stanowi możliwość doświadczenia wirtualnej rzeczywistości. Za pomocą googli VR przenosimy się w świat lokalnych atrakcji. Elementem potęgującym doświadczenie cyfrowego świata jest trójwymiarowa mapa polskich Tatr o pow. 16 m kw. Makieta została wykonana z trwałego materiału, a zainstalowane nad nią projekty multimedialne dają efekt mappingu 3D. Turyści mogą jednym spojrzeniem ogarnąć górskie pasma i szcczyty i zaobserwować zmieniającą się górską przyrodę.

Realizacja:

  • pięć kiosków multimedialnych z dedykowanym systemem informatycznym
  • TV wall, złożony z 15 urządzeń
  • fotobudka typu greenbox
  • sala rzeczywistości wirtualnej
  • mapping 3D
Zakolove. Rozwiązania multimedialne. Digital Signage. Kioski multimedialne. Ekran LED. Terralight. test

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.