Partnerzy

Działając biznesowo nie zapominamy, że jesteśmy częścią miasta, jego atmosfery i biegu wydarzeń, dlatego staramy się wspierać instytucje w ich działalności kulturalnej i społecznej.

Od lat wspieramy podmioty samorządowe, instytucje kultury i sztuki, a także organizacje społeczne. Stawiamy na rzetelną, odpowiedzialną i partnerską współpracę, która za cel stawia sobie wzmacnianie kapitału społecznego w Polsce. Jesteśmy ekspertem w zakresie komunikacji wizualnej w przestrzeni miejskiej. Dysponujemy systemem nośników mobilnych, w swojej ofercie posiadamy m.in. standy, totemy, flagi, czy potykacze. Wydarzenia wspieramy także za pomocą wysokiej jakości ekranów LED i kiosków multimedialnych, które mogą pełnić zarówno funkcję informacyjną, jak i sprzedażową.

Miasta
i Samorządy

Jesteśmy częścią miasta, dlatego chcemy aktywnie uczestniczyć w ważnych i prestiżowych wydarzeniach. Współpracujemy z miastami i samorządami w zakresie ich skutecznej promocji. Dbamy o najlepszą widoczność wydarzeń sportowych, kulturalnych i charytatywnych odbywających się w jego przestrzeni. Za sprawą naszych realizacji miasto nabiera niezapomnianej dynamiki.

Aktywnie wspieramy, uczestniczymy i promujemy działania różnego typu instytucji. Z dumą bierzemy udział w prestiżowych dla miasta inicjatywach, skutecznie zwiększając ich zasięg. Wspieramy komunikację wizualną wydarzeń stanowiących o mieście, kulturze i historii. Od lat współpracujemy z Muzeum Narodowym w Krakowie. Rozbudowana sieć nośników zewnętrznych: ekrany LED, powierzchnie wielkoformatowe, tablice billboardowe pozwalają przygotować nam skuteczną i angażującą komunikację proponowanych wydarzeń. Wspólnie z Zarządem Infrastruktury Sportowej w Krakowie uczestniczymy w przygotowaniu komunikacji wizualnej wydarzeń sportowych. Swoimi nośnikami zewnętrznymi wsparliśmy m.in. PZU Bieg Trzech Kopców, Mistrzostwa Europy w Kajakarstwie Slalomowym. Dbamy o ich dobrą widoczność, również poprzez oferowanie szeregu autorskich rozwiązań, takich jak standy, flagi, totemy, czy potykacze, które skutecznie promują przekaz w kluczowych punktach miasta.

Sport, kultura
i sztuka

Od lat nieustannie wspieramy rozwój kultury i sztuki. Współpracujemy z instytucjami, których celem jest promowanie i propagowanie ważnych dla społeczności idei. Dysponujemy rozbudowaną siecią powierzchni reklamowych, urządzeń multimedialnych, a także własną drukarnią, które pozwalają uczestniczyć nam w przygotowaniu kompleksowej komunikacji wizualnej proponowanych wydarzeń.

Jako doświadczony partner instytucji kultury i sztuki wspieramy organizacje w realizowaniu ich zadań statutowych. Dbamy o odpowiednią widoczność wydarzeń odbywających się w naszym mieście. Rozbudowana sieć nośników zewnętrznych, własna drukarnia wielkoformatowa, wiedza i doświadczenie pozwalają nam budować zasięg i świadomość wydarzeń. Wśród grona naszych partnerów znajduję się m. in. Teatr Łaźnia Nowa. Jako partner, komunikowaliśmy w przestrzeni Krakowa, a tym samym budowaliśmy zasięg wielu wartościowych inicjatyw. Od 2012 roku współpracujemy z Fundacją Capella Cracoviensis. W miejskiej sieci ekranów LED komunikujemy organizowany przez fundację Międzynarodowy Festiwal „Muzyka w Starym Krakowie". Współpracujemy także z Krakowskim Biurem Festiwalowym. W 2017 roku patronowaliśmy konferencji „Dźwigacze Kultury" badającej kondycję instytucji związanych ze światem sztuki i kultury.

Organizacje
społeczne

Razem możemy znacznie więcej! Od lat promujemy i wspieramy działania organizacji na rzecz społeczeństwa. Wierzymy, że tylko wspólne działanie może przynosić wymierne korzyści całemu społeczeństwu. Jako agencja komunikacji wizualnej aktywnie uczestniczymy tak w lokalnych, jak i ogólnopolskich inicjatywach wzmacniając ich zasięg.

Jako partner organizacji społecznych uczestniczymy w budowaniu świadomości i zasięgu społecznych inicjatyw. Wspieramy działalność organizacji charytatywnych, których zaangażowanie i determinacja pomaga budować lepsze jutro. Od 2017 roku współpracujemy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Polskiej Akcji Humanitarnej. Zobowiązaliśmy się do działań promocyjno-informujących na rzecz programów: pomocy humanitarnej, wodno-sanitarnego, żywnościowego i Klubu PAH SOS. Udostępniliśmy miejskie ekrany LED, które skutecznie budują zasięg akcji. Dodatkowo, drukujemy materiały informacyjno-reklamowe. Współpracujemy także z fundacją Tesco Dzieciom. Ostatnia edycja miała na celu zebranie środków na zakup naonatologicznej karetki. Zadbaliśmy o widoczną komunikację tej idei, udostępniając w tym celu 15 tablic billboardowych oraz 2 ekrany LED.

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.