Tesco

Wspieramy działalność organizacji charytatywnych, których zaangażowanie i determinacja pomaga budować lepsze jutro. Nie przechodzimy obojętnie wobec takich inicjatyw. Wspólnie jesteśmy w stanie zdziałać znacznie więcej! Dzięki naszemu zapleczu możemy aktywnie promować i nagłaśniać idee, aby przekaz mógł trafiać do jak najszerszego grona odbiorców.

Już po raz piąty odbył się Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom. Wspólnie zbieraliśmy środki na pomoc małym pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Tegoroczna edycja miała na celu zgromadzenie środków na zakup naonatologicznej karetki. To specjalistyczny ambulans, który każdego dnia przyczynia się do ratowania ludzkiego życia. Zadbaliśmy o widoczną komunikację tej idei. W tym celu na 15 tablicach billboardowych oraz 2 ekranach led zagościła informacja zachęcająca do wzięcia udziału w biegu. Wspólnymi siłami- uczestników i darczyńców, zebrano na ten cel 220 tysięcy.
Tesco. Branding miasta. Wydruki wielkoformatowe.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.