Outdoor
PZU

17. PZU Cracovia Maraton to jedna z najważniejszych imprez biegowych w Krakowie. Jako doświadczona agencja komunikacji wizualnej, zadbaliśmy o zasięg i prestiż organizowanej przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie imprezy sportowej.

17. edycja imprezy biegowej w Krakowie zaliczanej do Korony Maratonów Polskich już za nami. Przeprowadziliśmy lokalną kampanię outdoorową, wzmacniając tym samym zasięg i prestiż organizowanego wydarzenia. W przestrzeni naszego miasta stanęły megacuby, które każdego dnia zdobywały uwagę setek tysięcy mieszkańców. Na przestrzenne konstrukcje o wielkości niemal 4 x 6 m nałożyliśmy wydruk zrealizowany na bannerze nie przepuszczającym światła wykończonym oczkowaniem. Dodatkowo, w kluczowych punktach aglomeracji zamontowlaiśmy przestrzenne konstrukcje stojące w kształcie graniastosłupa. Miasto na czas wydarzenia nabrało ducha rywalizacji sportowej również dzięki wiatom przystankowym. Nasza usługa obejmowała wydruk, montaż i demontaż citylightów w 80 wiatach przystankowych. Zwieńczeniem kampanii było przygotowanie bramy stelażowej oraz branding kładki dla pieszych.

Realizacja:

  • przygotowanie kampanii outdoorowej 17. PZU Cracovia Maraton
  • realizacja i montaż cube'ów
  • przygotowanie bramy stelażowej
  • branding kładki dla pieszych
PZU. Reklama zewnętrzna. Nośnik reklamowy cube. Technologia druku UV I CITY. Ekspert komunikacji wizualnej

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.