Outdoor
PAH

Partnerujemy inicjatywom, które mają na celu rozpowszechniać wartości istotne dla społeczeństwa. Idea wzajemnej pomocy, którą od lat krzewi Polska Akcja Humanitarna jest nam niezwykle bliska. Działalność PAH-u koncentruje się na niesieniu pomocy społecznościom dotkniętym konfliktami zbrojnymi oraz katastrofami naturalnymi.

Udostępniliśmy wybrane powierzchnie reklamowe, zajęliśmy się także wydrukiem materiałów informacyjno-promocyjnych na rzecz programów: pomocy humanitarnej, wodno-sanitarnego, żywnościowego i Klub PAH SOS. Lokalizacja nośników reklamowych w najbardziej ruchliwych miejscach Krakowa, to gwarancja, że komunikat dotrze do setek tysięcy odbiorców. Dobrze wyeksponowane powierzchnie przyciągają uwagę, zatrzymują i pozwalają na refleksję. Możliwość współpracy przy tak istotnych projektach to dla nas wyróżnienie. Z roku na rok Polska Akcja Humanitarna, dzięki pomocy darczyńcom, zaangażowaniu i wrażliwości dociera z pomocą do najbardziej potrzebujących. Razem możemy znacznie więcej!
Polska Akcja Humanitarna. Rozwiązania multimedialne. Digital Signage. Ekran LED. CITY. Ekspert komunikacji wizualnej.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.