Szlachetna paczka

Projekt Szlachetna Paczka od lat pomaga najbardziej potrzebującym Rodzinom. Dzięki zaangażowaniu i trosce wolontariuszy kilkaset rodzin zostaje otoczona pomocą i wsparciem. Każdego roku akcje wspierają również znane osobistości świata sportu i kultury, m.in. Robert Lewandowski i Anna Dymna, dzięki którym pomoc może docierać do coraz większego grona potrzebujących.

W swoich działaniach wspieramy organizacje społeczne. W 2013 roku w Krakowie na ulicy Pawiej zamieściliśmy baner zachęcający do przekazania 1% podatku na rzecz prowadzonych przez Szlachetną paczkę inicjatyw. Nie przechodzimy obojętnie wobec takiej działalności. Możliwość udostępnienia dobrze wyeksponowanej powierzchni to szansa na zaistnienie projektu w świadomości odbiorców, a tym samym na uzyskanie realnych korzyści i pomoc najbardziej potrzebującym.
Szlachetna paczka. Powierzchnia reklamowa. Siatka mesh. Technologia wydruku UV.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.