Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn

W dniach 15-31 stycznia 2016 roku odbyły się Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn. To ważne, w kalendarzu każdego kibica, święto wymagało przygotowania indywidualnej, angażującej komunikacji wizualnej.

Długo przed rozpoczęciem Mistrzostw miasto nabrało odmiennego kolorytu. W kluczowych miejscach Krakowa zamontowaliśmy standy. Uchwycona czerwień i dynamika dały wyraz emocjom, które towarzyszyły nam na czas rywalizacji. Wielkoformatowa siatka mesh, zamieszczona na hotelu forum o wymiarach 126 m x 15 m wzbudzała podziw i skutecznie zagościła w świadomości nie tylko Krakowian. Bogate zaplecze technologiczne, dbałość o detale pozwoliły nam na moment wyznaczyć puls całego miasta.
 
Realizacja:
  • standy reklamowe zamieszczone w miejscach o dużym natężeniu ruchu
  • wielkopowierzchniowa siatka mesh
  • wysokiej jakości technologia wydruku, pozwalająca na wierne odwzorowanie profilu kolorystycznego
 
Miasto Kraków. Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn. Powierzchnia reklamowa. SIatka mesh. Technologia wydruku UV. CITY. Ekspert komunikacji wizualnej.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.